За участі керівництва Сумщини в обласній прокуратурі відбулася координаційна нарада

У прокуратурі Сумської області під головуванням прокурора області Віталія Матвійчука за участю голів обласної державної адміністрації Миколи Клочка, обласної ради Володимира Токаря, керівників Національної поліції в області Миколи Лушпієнка, Служби безпеки Владислава Косинського, представників фіскальної та прикордонної служб, заступників прокурора області, керівників місцевих прокуратур та начальників територіальних відділів поліції проведено координаційну нараду щодо стану законності та протидії злочинності в регіоні, у тому числі її організованим проявам, ефективності вжитих заходів, спрямованих на виявлення і припинення кримінальних правопорушень.

На нараді обговорено результати спільної діяльності на території  області за поточний рік.

Правоохоронним органам регіону завдяки вжитим заходам вдалося зменшити загальну кількість кримінальних правопорушень, очевидних умисних вбивств, тяжких тілесних ушкоджень, злочинів проти власності. Збережено тенденцію до зниження кількості кримінальних правопорушень, вчинених неповнолітніми, а також  особами, які раніше вчиняли злочини.  Покращилась ефективність розслідування, рівень розкриття злочинів у Сумській області є одним із найвищих у державі.

Разом з тим, особливу увагу учасників наради звернуто на виявлення правопорушень, пов’язаних з корупцією, розкраданням бюджетних коштів, у сферах лісо- та землекористування, а також на протидію незаконному обігу наркотичних засобів та торгівлі людьми, адже ці питання – одні із пріоритетних у діяльності правоохоронців.

За підсумками наради визначено першочергові скоординовані дії правоохоронних відомств, спрямовані на утвердження законності та правопорядку на Сумщині.

 

Останнє оновлення на П'ятниця, 23 червня 2017, 09:23

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus