В обласній раді відбулося засідання бюджетної комісії

Три питання розглянули обласні обранці на засіданні комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики,міжнародного та міжрегіонального співробітництва, яка відбулася 20 червня.

Зокрема, обговорили розподілення коштів на виконання депутатських повноважень. Зауважимо, що всі народні обранці скористалися такою можливістю і спрямували виділений їм ресурс здебільшого на проведення ремонтів закладів бюджетної сфери області, поліпшення їх матеріально-технічного забезпечення, заходи з енергозбереження, матеріальні допомоги на лікування мешканців області, соціальну підтримку населення та сімей учасників АТО тощо.

Директор Департаменту фінансів ОДА Олена Батраченко озвучила зміни, що пропонується внести до обласного бюджету на 2017 рік. Посадовиця зауважила, що за погодженням бюджетної комісії та відповідно до розпоряджень голови обласної державної адміністрації були внесені зміни до доходної та видаткової частин обласного бюджету в частині міжбюджетних трансфертів, які будуть враховані обласною державною адміністрацією при внесенні на розгляд обласної ради доповнень до проекту рішення «Про внесення змін до рішення обласної ради сьомого скликання від 22.12.2016 «Про обласний бюджет Сумської області на 2017 рік».

Олександр Стрельченко вніс пропозицію рекомендувати обласній державній адміністрації  до наступного засідання постійної комісії опрацювати питання виділення коштів у сумі 100 тис. грн. управлінню молоді та спорту обласної державної адміністрації на поїздку спортсменів на всесвітні ігри з неолімпійських видів спорту. І запропонував провести розширене засідання постійної комісії з питань бюджету за участю управління молоді та спорту обласної державної адміністрації з питання розвитку фізичної культури та спорту в Сумській області.

Спільно обговорили питання повернення до міського бюджету м. Охтирка, переданої до обласного бюджету субвенції на будівництво об’єкта «Центральна районна лікарня» і подальші напрями використання коштів, на які було зменшено міжбюджетний трансферт обласному бюджету. Зупинилися на виконанні одного з протокольних доручень комісії. Микола Березін висловив свої бачення та запропонував обґрунтування комісії направити голові обласної ради.

 

Увага!

17 серпня о 10.00 (каб.29) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus