Голова обласної ради привітав медиків Сумського району з професійним святом

«Професія медика одна з найважливіших на землі. Тому що для кожного з нас на першому місці стоїть здоров'я. І саме ви повертаєте людей до життя, виліковує від недуг. За це вам велика подяка». Саме з такими словами звернувся голова обласної ради Володимир Токар до працівників Сумської центральної районної клінічної лікарні під час урочистостей напередодні дня медика.

Спікер обласного парламенту наголосив на тому, що депутатський корпус не стоїть осторонь проблем медичної галузі і, зокрема, Сумської ЦРКЛ. За останні п’ять років з обласного бюджету біло виділено більше 2 мільйонів гривень для завершення реконструкції приміщення медколеджу під харчоблок, заміну вікон в сільських амбулаторіях, придбання дорогого устаткування, ремонтів палат інтенсивної терапії та реанімації тощо.

Подякував Володимир Токар за професіоналізм, наполегливість та турботу про заклад головному лікарю СЦРКЛ, депутату обласної ради Володимиру Поцелуєву. Торкнувся теми медичної реформи, зазначивши, що вона повинна працювати на благо медиків та пацієнтів, бо розрахована на довгі роки. «Лікар не повинен думати про те, як заробити гроші, на якому обладнанні працювати, як відремонтувати приміщення. Він повинен бути відданий лише своїй справі. Я вважаю, що реформа має бути направлена на підняття зарплати медикам, покращення матеріальної бази медзакладів і, звісно, на покращення здоров’я кожного пацієнта».

Голова обласної ради привітав усіх присутніх, побажав їм  міцного здоров'я, миру, добра, удачі сім'ям, а найкращим медикам району вручив відзнаки обласної ради.

До привітань приєдналися заступник голови ОДА Ірина Купрейчик, голова Сумської районної ради Геннадій Дорошенко та інші гості. Артисти філармонії підготували для медпрацівників прекрасний концерт.

Також читайте:

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus