Завдяки обласному депутату в Ромнах з'явився черговий дитячий майданчик

Про благополуччя маленьких роменчан укотре потурбувався депутат фракції партії «Відродження» у Сумській обласній раді Дмитро Кірюхін. Цього разу безпечний та активний відпочинок на довгі роки отримали мешканці вулиці Коржівська.

Не встигли відійти від радості жителі будинків по вул. Гетьмана Мазепи, на якій депутат нещодавно встановив нові гойдалки, як сучасний дитячий майданчик за його ж ініціативи з’явився і на вул. Коржівській, 65. Для закупівлі конструкцій Дмитро Кірюхін залучив кошти з обласного бюджету, виділені на здійснення депутатських повноважень.

На відкритті майданчика малеча жваво випробовувала нові розваги: високоякісні яскраві гірки, турнікети, гойдалки. «Нарешті старі залізяки відійшли у минуле, і ми тепер маємо зручний, комфортний, просторий майданчик», — коментують роменчани.

Дмитро Кірюхін не зупиняється на зробленому і вже планує втілювати в життя наступні дитячі мрії. «Дуже важливо, щоб діти зростали в умовах спілкування, гарного настрою та фізичного розвитку», – упевнений депутат.

 За матеріалами прес-служби обласного осередку партії «Відродження»

 

Також читайте:

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Оголошення

22 червня 2018 року об 11.00 у Кролевецькому районі відбудеться виїзне засідання постійної комісії Сумської обласної ради сьомого скликання з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров’я, материнства та дитинства з порядком денним:

1. Про забезпечення твердим паливом та відшкодування витрат за пільговий проїзд учасників антитерористичної операції.
2. Про стан реформування галузі охорони здоров’я в Кролевецькому районі.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus