Ukrainian English Polish


Завдяки обласному депутату в Ромнах з'явився черговий дитячий майданчик

Про благополуччя маленьких роменчан укотре потурбувався депутат фракції партії «Відродження» у Сумській обласній раді Дмитро Кірюхін. Цього разу безпечний та активний відпочинок на довгі роки отримали мешканці вулиці Коржівська.

Не встигли відійти від радості жителі будинків по вул. Гетьмана Мазепи, на якій депутат нещодавно встановив нові гойдалки, як сучасний дитячий майданчик за його ж ініціативи з’явився і на вул. Коржівській, 65. Для закупівлі конструкцій Дмитро Кірюхін залучив кошти з обласного бюджету, виділені на здійснення депутатських повноважень.

На відкритті майданчика малеча жваво випробовувала нові розваги: високоякісні яскраві гірки, турнікети, гойдалки. «Нарешті старі залізяки відійшли у минуле, і ми тепер маємо зручний, комфортний, просторий майданчик», — коментують роменчани.

Дмитро Кірюхін не зупиняється на зробленому і вже планує втілювати в життя наступні дитячі мрії. «Дуже важливо, щоб діти зростали в умовах спілкування, гарного настрою та фізичного розвитку», – упевнений депутат.

 За матеріалами прес-служби обласного осередку партії «Відродження»

 

Також читайте:

Нагадуємо суб’єктам декларування про необхідність повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про зміни в майновому стані суб’єкта декларування відповідно до частини 2 статті 52 Закону України «Про запобігання корупції».

З роз’ясненнями Національного агентства з питань запобігання корупції з цього питання можна ознайомитись за посиланням

Відкритий бюджет

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus