Ukrainian English Polish


Дмитро Нагорний: «День захисту дітей – це свято радості, турботи і надії!»

Традиційно 1 червня проводиться багато заходів із нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей. Серед пріоритетів депутатів Сумської обласної ради – турбота про малечу. Дорослі прагнуть, щоб діти зросли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край. А діти, зазвичай, очікують солодких подарунків.

Депутат Сумської обласної ради Дмитро Нагорний також долучився до святкових заходів, які проходили у Білопільському районі з нагоди Міжнародного дня захисту дітей. Попри щільний графік, народному обранцю вдалося побувати цього дня у багатьох населених пунктах району. А діти від Дмитра Нагорного одержали солодкі подарунки. І найбільша увага, зрозуміло, – найменшим, дошкільнятам.

Куянівка, Улянівка, Шкуратівка, м. Білопілля, дошкільнята навчально-виховних комплексів, комунальних закладів обласної ради та дитячих садків поласували подарунками від Дмитра Нагорного. А дорослі, скориставшись нагодою, звернулися до депутата зі своїми проблемами. Тож, цього дня обласний депутат, як, зазвичай, і відбувається під час таких поїздок, обговорив низку проблем, що необхідно допомогти вирішити.

«День захисту дітей – це свято радості, турботи і надії, - зазначив Дмитро Нагорний, виступаючи перед учнями Улянівської загально-освітньої школи. - Саме в дітях ми вбачаємо продовження свого роду. Саме дітям ми бажаємо здійснити найзаповітніші мрії та бажання. Ми прагнемо, аби вони вирости гідними громадянами своєї держави України і стали добрими батьками для своїх дітей».

Також читайте:

Останнє оновлення на Вівторок, 06 червня 2017, 12:46

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus