Ukrainian English Polish


Анатолій Річкаль: «Обов`язок влади – забезпечити малечі безтурботне дитинство»

1 червня до Буринського району із робочим візитом завітав перший заступник очільника обласного парламенту Анатолій Річкаль. Посадовець зустрівся із головами  Буринської районної ради та державної адміністрації Євгенієм Рябоконем та Василем Бойко, з якими обговорили питання життєдіяльності Буринщини та створення об’єднаннях територіальних громад.

У ході візиту  Анатолій Річкаль із керівниками району та міським головою Віталієм Мельником не забули  привітати малечу із Міжнародних днем захисту дітей. Вони відвідали комунальний заклад районної ради «Буринський районний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів», де маленьким вихованцям вручили солодкі подарунки.

«1 червня – не тільки день гучних  та веселих розваг для малечі, а й день нагадування суспільству про необхідність поважати права дитини, що є необхідною умовою для формування справедливого, гуманного соціуму та добробуту в ньому. На мою думку, обов’язок влади – забезпечити малечі безтурботне дитинство, адже вони так потребують нашої уваги та любові», - сказав Анатолій Якович. Даруючи дітям солодкі презенти, керівник області побажав їм Божої ласки та вирости із патріотизмом у серці.

Також перший заступник голови Сумської обласної ради завітав до Михайлівського дитячого садка, де нині виховується 14 діток. Там Анатолій Якович та керівники району поспілкувалися із сільським головою с. Михайлівка Володимиром Моргуном та завідуючою закладом Аллою Зікратою. За словами першого заступника голови обласної ради, дитячий садок  у селі – це сучасний дошкільний заклад, у якому є все необхідне для розвитку, підготовки до школи та відпочинку маленьких жителів Михайлівки. Дуже добре, що у цьому селі є такий заклад», - сказав Анатолій Річкаль.

Посадовець привітав дітей солодощами, якими ті залишилися дуже задоволені. 

Також читайте:

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus