Ukrainian English Polish


Володимир Токар: «Ми повинні оточити дітей турботою, любов’ю і дати їм усе необхідне»

«Найголовніше в житті дітей – це те, як вони будуть підготовлені до дорослої реальності. Тому ми повинні оточити їх турботою, любов’ю і дати їм усе необхідне. І ми, депутатський корпус, будемо робити все можливе, щоб допомогти їм». З цього почав своє привітальне слово голова обласної ради Володимир Токар на святі з нагоди Дня захисту дітей у Сумському центрі соціально-психологічної реабілітації дітей області.

Керівник депутатського корпусу поспілкувався з дітьми, випускникам закладу сказав, що його двері завжди відкриті і він готовий їм допомагати. «Це не пусті слова, а реальне бажання вирішити ваші проблеми. Від вас прошу тільки, аби ви оволодівали знаннями, розвивали свої здібності, працювали, щоб бути справжніми патріотами і гідними громадянами нашої країни», - наголосив Володимир Токар. Він привіз дітям солодощі, а з керівництвом Центру обговорив можливість встановлення в закладі телефону довіри.

Долучився до привітань і в.о. голови ОДА Олександр Марченко. Він наголосив, що вражений рівнем закладу, його надзвичайно потужною матеріальною базою та професійним колективом. «Обласна влада не стоїть осторонь ваших потреб і проблем. Зокрема, ми профінансували ряд капітальних видатків, у цьому році також передбачені кошти на будівництво санпропускника. А сьогодні з нагоди свята я дякую вам, шановні співробітники центру, і особливо вашому керівнику – Ларисі Прудіус, адже саме завдяки їй заклад перебуває в такому стані. Вона – і вихователь, і мама, і порадник, і порятунок для цих дітей».

Всі, без винятку, діти були цього дня святково вдягнені, дівчатка красиво заплетені, вихователі трішки нервували, бо в заклад приїхало дуже багато гостей. Вони завітали з подарунками, говорили багато теплих слів на адресу Центру, його керівництва і, що найголовніше, щиро бажали дітям, аби в їхньому житті було багато любові, тепла і добра.

Малеча, в свою чергу, якої сьогодні в закладі 53, підготувала святковий концерт. Діти співали, танцювали, показували разом із вихователями цікаві постановки. А найменші вихованці центру мали ще один привід для радості, адже до Дня захисту дітей та 5-ї річниці заснування центру втілено в реальність проект з облаштування групової кімнати молодшої групи. Дитячі ігрові куточки, оснащена якісними меблями малюкова група, укомплектована шафою для зберігання іграшок кімната молодшої групи, сучасний ремонт приміщень – все це зроблено для того, щоб ці крихітки відчували себе майже як удома.

Протягом п’яти років, за словами керівника Лариси Прудіус, заклад надав допомогу 402 вихованцям, з яких 148 мають статус дітей-сиріт або дітей позбавлених батьківського піклування. Тут є діти, які потрапили в складні життєві обставини, бродяжки, іноземці та переселенці зі Сходу країни. За цей же період 48 дітей улаштовано в прийомну сім’ю, 7 – до дитячого будинку сімейного типу, 27 – під опіку, ще 7 усиновлено та 15 повернуто опікунам. Більша ж частина малечі – 205, повернута батькам.

Сумський центр соціально-психологічної реабілітації області надає свою допомогу дітям-сиротам, дітям із неблагонадійних родин, дітям, позбавленим батьківського піклування, в яких батьки не приділяють належної уваги підготовці дітей до інтеграції в соціум і діти не мають чіткої уяви про життя і поведінку в суспільстві. Працівники закладу роблять усе можливе, аби малеча не зіткалася з дорослими проблемами, створює умови для якісного виховання, лікування, соціально-психологічної реабілітації та перебування дітей в умовах, близьких до домашніх. 

Також читайте:

Останнє оновлення на Четвер, 01 червня 2017, 16:24

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus