Керівники облради привітали вихованців Сумського обласного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів

Благодійність – це місто, в будівництво якого кожна людина вносить свій камінь. Не має  нічого приємнішого від результату доброї справи, як щира посмішка маленьких дітлахів, особливо коли вони так потребують нашої турботи та любові.

Саме з теплом у серці та душі на передодні Міжнародного дня захисту дітей приїхали перший заступник голови обласної ради Анатолій Річкаль та заступник очільника обласного парламенту Тетяна Головко до вихованців  КУ СОР «Сумський обласний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів». Мета візиту – привітати дітлахів з обмеженими можливостями зі святом та вручити їм солодкі подарунки місцевого товаровиробника.

«Бачити щасливі очі цих мужніх та сильних діток – вже є велике щастя. Ще більш приємно, коли ми можемо щось зробити для того, щоб споглядати на ці щирі посмішки. Депутатський корпус завжди із розумінням ставився до цієї установи, допомагали й надалі робитимемо усе від нас залежне, щоб вихованцям було там комфортно й затишно», - сказав Анатолій Річкаль

Із ним погодилася й Тетяна Головко. Вона відзначила високий рівень закладу і подякувала за це керівництву центру реабілітації. «Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Саме тому святий обов’язок родини, школи, органів влади та громадськості дбати про всебічний розвиток  їхніх інтересів та здібностей, забезпечити їм належний рівень медицини та виховання».

За словами директора центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів Олени Сущенко, за 22 роки функціонування цього закладу, у Центрі отримали реабілітаційні послуги більше ніж 20 тисяч дітей, з них майже 3 тисячі з ДЦП.

У ході візиту, заступникам голови Сумської обласної ради показали ремонтні роботи у приміщенні, де у майбутньому планують обладнати музичний клас.

Керівники області уважно ознайомилися із творчими ідеями Олени Сущенко  щодо ремонтних робіт й пообіцяли зробити усе від них залежне для того, щоб діти якомога швидше могли приєднатися до прекрасного.

До слова, Сумський реабілітаційний центр із 2007 року функціонує як комунальна установа Сумської обласної ради. Нині це заклад, де постійно впроваджуються новітні корекційно-розвиваючі методики. Процес реабілітації поєднується, враховуючи стан здоров`я дитини, захворювання та систематизуються в індивідуальному плані реабілітації кожної окремої дитини.

Також читайте:

Останнє оновлення на Четвер, 01 червня 2017, 09:45

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Оголошення

22 червня 2018 року об 11.00 у Кролевецькому районі відбудеться виїзне засідання постійної комісії Сумської обласної ради сьомого скликання з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров’я, материнства та дитинства з порядком денним:

1. Про забезпечення твердим паливом та відшкодування витрат за пільговий проїзд учасників антитерористичної операції.
2. Про стан реформування галузі охорони здоров’я в Кролевецькому районі.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus