Ukrainian English Polish


Депутат обласної ради Костянтин Товстуха розділив свято Останнього дзвоника з учнями шкіл Свеси

Свеса уквітчалась до свята Останнього дзвоника бузком навколо шкіл, сотнями букетів у руках школярів та пишними бантиками на дівчатках!

Зі святом учнів, педагогічні колективи обох шкіл рідного для себе селища привітав генеральний директор ОКАП «Сумиоблагроліс», депутат Сумської обласної ради Костянтин Товстуха.

- Для випускників - це дзвоник прощання з безхмарним життям, у якому вам допомагали батьки та вчителі, - сказав Костянтин Олександрович. - Мені випала велика честь учитися в цій школі і я ніколи не забуду педагогів, які прищепили мені любов не тільки до знань, а й до малої батьківщини - Свеси, і до великої – України! Попереду вас чекають серйозні іспити. Бажаю всім для початку скласти успішно ЗНО, влаштувати старт свого дорослого життя так, як мріяли! А ще я вам зичу сил зробити цей світ кращим, добрішим, щоб у ньому не було місця війні!

Костянтин Товстуха вручив директорові Свеської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №2 Ірині Негрій сертифікат з гарантією виділення коштів з депутатського фонду на придбання музичного обладнання в першочерговому порядку до початку наступного 2017-2018 навчального року.

А приймаючи хліб-сіль від випускників Свеської спеціалізованої школи №1 І-ІІІ ступенів, Костянтин Товстуха побажав їм і в подальшому бути активними в громадському житті, постійно поповнювати свій багаж знань сучасними надбаннями науки. А головне – завжди залишатись людьми!

Директор школи Лариса Пода подякувала депутатові за повсякчасну матеріальну і моральну підтримку навчального закладу.

Також читайте:

1 січня 2018 року розпочався черговий етап е-декларування!

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus