Село Мельня Конотопського району отримало новий автомобіль швидкої допомоги

Його вдалося придбати за рахунок асигнувань районного бюджету завдяки злагодженій роботі обласної, районної та місцевої влади.

Близько місяця тому до керівників Конотопського району під час особистого прийому громадян у селі Мельня звернулись місцеві жителі та медичні працівники Мельнянської АЗПСМ з проханням посприяти з оновленням автомобіля швидкої допомоги. Керівники району оперативно відреагували на потреби виборців.

Так, 25 травня на території Мельнянської сільської ради вся територіальна громада на чолі з Мельнянським сільським головою Галиною Ганжою зустрічали новий автомобіль швидкої допомоги. У центрі населеного пункту в урочистій обстановці голова районної ради Анатолій Боярчук і голова райдержадміністрації Микола Горбенко вручили Мельнянській амбулаторії загальної практики - сімейної медицини ключі від «карети» швидкої допомоги.

«Ми приділяємо велику увагу розвитку системи охорони здоров'я, при цьому особливий акцент робимо на матеріально-технічну базу сільської медицини. У селах переважно проживають люди похилого віку, котрі потребують особливої уваги і турботи, а без автомобіля лікар не має змоги оперативно реагувати на виклики та вчасно надавати допомогу. Новий транспортний засіб підвищеної прохідності укомплектований усім необхідним для роботи медичного персоналу при наданні невідкладної медичної допомоги під час транспортування хворого. Це значно полегшить роботу медичних працівників та допоможе врятувати життя сільських жителів», – підкреслив у своєму вітальному слові голова районної ради Анатолій Боярчук.

Новий автомобіль вдалося придбати за рахунок асигнувань районного бюджету завдяки злагодженій роботі обласної, районної та місцевої влади.

Також читайте:

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus