На базі дочірнього підприємства «Ямпільський агролісгосп» відбувся виїзний семінар-навчання

Провів захід генеральний директор ОКАП «Сумиоблагроліс»,  депутат обласної ради Костянтин Товстуха. У семінарі взяли участь керівники, головні спеціалісти всіх дочірніх підприємств області. Також були запрошені керуюча справами виконавчого апарату Ямпільської районної ради Валентина Яструб, депутати районної ради.

«Ямпільський агролісгосп» об’єктом проведення семінару було обрано не випадково. Уже кілька років поспіль підприємство є лідером в усіх показниках галузі.

Відкриваючи семінар-навчання, генеральний директор ОКАП «Сумиоблагроліс» наголосив,  все що робиться на дочірніх підприємствах, зокрема і в «Ямпільському агролісгоспі» - робиться в першу чергу для робітників, їх сімей.

«Останні роки, наприклад, «Ямпільський агролісгосп» працює стабільно прибутково. Понад сто робітників мають середню заробітну плату близько 6 тисяч гривень. За 2016 рік тут виконані всі основні планові виробничо-фінансові  показники. Чистий прибуток склав понад  5 мільйонів гривень. До бюджетів усіх рівнів та фондів  сплачено понад 6 з половиною мільйонів гривень, в тому числі до місцевих бюджетів 4 з половиною мільйона гривень», - відзначив Костянтин Товстуха.

Що особливо відзначає діяльність ямпільчан, так це думка про роботу в майбутньому. «Ямпільський агролісгосп» здійснив капітальні інвестиції в основні засоби виробництва за 2015-2016 роки та за 1 квартал 2017 року  майже 7 мільйонів гривень.

Директор «Ямпільського агролісгоспу» Олексій Котляров розповів, що заздалегідь готуючись до заборони експорту необробленої деревини (яка настала з початку 2017 року),  ще в 2015 році на підприємстві придбали і ввели в експлуатацію сушильну камеру для доведення до євростандартів пиломатеріалу та іншої продукції деревообробки, провели модернізацію пилорамного цеху, встановили новий верстат. У 2016 році капітально відремонтували всі цехи.

З метою збільшення обсягів переробки деревини, випуску якісної конкурентно-спроможної продукції та подальшої її реалізації на експорт модернізовано виробництво. У капітально відремонтованому цеху встановлено  верстати брусувальні і багатопильні європейських та вітчизняних  виробників.

До речі, директори дочірніх підприємств ОКАП «Сумиоблагроліс» стали свідками урочистого відкриття цеху, з перерізанням стрічки. Саме тут планується довести обсяги переробки пиломатеріалу обрізного до 3600 кубічних метрів на рік!

«Із забороною експорту круглого лісу, - підбив підсумки навчання  генеральний директор Костянтин Товстуха, - такі цехи дозволять підприємствам нашої галузі збільшити обсяги переробки, стабільно працювати, не скорочуючи чисельність робітників, зберегти робочі місця, своєчасно виплачувати всім заробітну плату».

У галузі тільки з початку року додалось 70 нових робочих місць. Ця цифра чи не красномовніше за всі інші позитивні факти свідчить про вірність обраного шляху у своїй  діяльності керівництвом «Сумиоблагроліс».    

Також читайте:

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Оголошення

22 червня 2018 року об 11.00 у Кролевецькому районі відбудеться виїзне засідання постійної комісії Сумської обласної ради сьомого скликання з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров’я, материнства та дитинства з порядком денним:

1. Про забезпечення твердим паливом та відшкодування витрат за пільговий проїзд учасників антитерористичної операції.
2. Про стан реформування галузі охорони здоров’я в Кролевецькому районі.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus