Ukrainian English Polish


Володимир Токар: «Сумщина не лише пишається своїми видатними спортсменами, а й підтримує їх у вихованні юні»

За ініціативи депутатів обласної ради Валерія Толбатова та Миколи Березіна відбулася зустріч керівника депутатського корпусу Володимира Токаря з дворазовим Олімпійським чемпіоном з веслування, заслуженим майстром спорту та Почесним громадянином міста Суми Олександром Шапаренком.

Розмова стосувалася відновлення в обласному центрі веслувальної бази на річці Псел, де свого часу робив свої перші змахи веслом легендарний земляк. На жаль, нині ця база знаходиться у занедбаному стані і потребує значного ремонту.

Володимир Токар пообіцяв усебічну підтримку, оскільки, на його думку, Сумщина повинна не лише пишатися своїми земляками світового рівня, а й підтримувати їхні наміри виховувати нові покоління спортсменів.

Він зазначив, що треба створити комісію, яка проведе обстеження на базі, визначить першочергові кроки, обрахує фінансування, затрати. Далі планується розробка проект і вже тоді питання буде винесене на розгляд депутатів обласної ради. Є бажання, говорить Володимир Токар, відродити базу, аби вона стала центром зеленого туризму на Сумщині, і ми це зробимо. До співпраці будуть залучені насамперед спеціалісти з управління молоді і спорту ОДА, архітектори, спонсори.

Присутні також обговорили в перспективі проведення змагань греблі на байдарках на призи Олександра Шапаренка, які б мали офіційний статус.

Інформація прокурора області про результати діяльності органів прокуратури Сумської області за 8 місяців 2017 року.


Нагадуємо суб’єктам декларування про необхідність повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про зміни в майновому стані суб’єкта декларування відповідно до частини 2 статті 52 Закону України «Про запобігання корупції».

З роз’ясненнями Національного агентства з питань запобігання корупції з цього питання можна ознайомитись за посиланням

Відкритий бюджет

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus