Юрій Яремчук: «Реформування системи охорони здоров’я Краснопільщини – шлях до поліпшення рівня надання медичної допомоги!»

Питання роботи галузі охорони здоров’я районна влада завжди тримає на постійному контролі, стверджує депутат обласної ради, голова Краснопільської РДА Юрій Яремчук. Нині тривають заходи з поліпшення якості надання медичної допомоги, які були розпочаті в минулому році.

Так, проблемою багатьох років стоматологічного відділення центральної районної лікарні було застаріле устаткування. Проте, у минулому році відділення майже повністю забезпечили новим обладнанням. На черзі залишалася заміна крісла в хірургічному кабінеті. Днями керівники району Віталій Савоненко та Юрій Яремчук у супроводі головного лікаря Євгена Івахненка оглянули нове обладнання - стоматологічну установку, яку придбано за 71 тис. грн. на кошти з районного бюджету.

«Ця установка передбачена для багатьох видів робіт лікаря-стоматолога, має функції як для прийому хірургічного так і терапевтичного призначення. Проста в обслуговуванні та зручна у роботі», - розповідає лікар відділення Маргарита Головашова.

Юрій Яремчук говорить, що нині ведуться ремонтні роботи і по Центру первинної медико-санітарної допомоги. Тут вже замінено вікна на енергозберігаючі, на що з районного бюджету було виділено 90 тис. грн. Також підписано договір з підрядником та розпочато ремонтні роботи кабінету щеплень, педіатрів, зберігання імунобіологічних препаратів, коридора та реєстратури. Сума виділених коштів складає 180 тис. грн.

Зміцнюється матеріально-технічна база закладів охорони здоров’я і в сільській місцевості, де вже значний обсяг робіт виконано по Угроїдській СЛА, запрацював фізіотерапевтичний кабінет у Осоївці.

«На часі реформування системи охорони здоров’я району, де найбільш актуальним є питання утримання та розвитку закладів медицини на селі. Основними напрямками діяльності по галузі у 2017 року залишається оновлення їх матеріально-технічної бази, проведення ремонту приміщень, енергозбереження тощо», - зазначив Юрій Яремчук.

Також читайте:

Останнє оновлення на Понеділок, 22 травня 2017, 10:56

Увага!

17 серпня о 10.00 (каб.29) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus