Володимир Токар привітав спортсменів області

Сьогодні, 16 травня, відбулася зустріч керівництва області та міста з чемпіонами та призерами чемпіонату Європи з грепплінгу, фіналу Кубка України з панкратіону та бронзовим призером чемпіонату Європи з карате Ігорем Угнічем.

Сумщина давно славиться своїми спортсменами та їх високими досягненнями як в олімпійських, так і не олімпійських видах спорту. А наші греппліністи, панкратіоністи та каратисти стали кращими в Європі. Так, на чемпіонаті Європи з грепплінгу, в якому взяли участь понад 400 спортсменів із 14 країн, збірна команда України в загальному заліку посіла 3 загальнокомандне місце. До складу збірної, в якій 17 спортсменів, семеро - представники Сумщини. Вони здобули 1 золоту, 2 срібні та три бронзові медалі в особистих заліках.

Наприкінці квітня у Вінниці пройшов фінал Кубка України з панкратіону, в якому взяли участь понад 250 спортсменів з 15 регіонів України. У складі збірної Сумської області виступали 39 сумських панкратіоністів, які вибороли перше загальнокомандне місце.

А на початку травня в Туреччині відбувся чемпіонат Європи з карате, в якому взяли участь 490 спортсменів з 43 країн. Збірна України виборола 6 медалей – 2 золоті, 1 срібну та 3 бронзові і посіла 4 місце у загальному заліку. Сумчанин Ігор Угніч у складі збірної виступав у розділі командне куміте та став бронзовим призером. За рішенням команди та тренерського складу завойований командою кубок був подарований нашому земляку. Це перша медаль в історії сумського карате з офіційних турнірів з карате WKF серед дорослих.

«Беручи участь у змаганнях міжнародного рівня, ви не лише демонструєте власний професіоналізм та витривалість, а й стійкість українського народу. Тому мені особливо приємно, що ви, наші борці, доклали чимало зусиль, щоб принести ці нагороди до скарбнички українських збірних і до книги спортивних перемог Сумщини», - зауважив голова ОДА Микола Клочко під час вручення почесних грамот.

Голова обласної ради Володимир Токар, вітаючи спортсменів, зазначив, що вони є прикладом для всіх дітей та молоді. «Мені дуже приємно знаходитися в цьому залі. Я сам займався довгий час спортом і знаю, що результати досягаються «кров’ю та потом». У депутатському корпусі обласної ради є багато спортсменів і керівників федерацій. Тому ми завжди намагаємося допомагати спортсменам і будемо це робити в подальшому». Керівник депутатського корпусу області побажав спортсменам здоров’я, високих перемог та щоб всі кубки з престижних змагань вони привозили на Сумщину. Також Володимир Токар виконав почесну місію – вручив спортсменам подяки обласної ради.

До привітань долучився депутат обласної ради, голова обласної федерації з панкратіону Микола Березін. Від імені обласної федерації він подякував керівництву області за допомогу у розвитку спорту на Сумщині. За його словами, філіали для занять панкратіоном відкриті в Охтирці, Тростянці, Путивлі, Лебедині, Глухові. «Це спорт, який формує характер, робить чоловіків сильнішими і мужнішими. З кожним роком він стає більш популярнішим - на обласних змаганнях виступили вже понад 300 спортсменів», - зазначив Микола Березін. Він подякував ректорам вишів, оскільки в основній масі спортсмени є студентами, і спонсорам, які постійно допомагають командам. Депутат сподівається, що панкратіоністи достойно представлять Сумщину на чемпіонаті України та Універсіаді, які відбудуться вже незабаром.

Тренер сумської команди з панкратіону Сергій Чередніченко також подякував обласній владі та спонсорам за підтримку. «Коли є кошти, з’являються й певні можливості та результати. Тому обіцяю, що ми гідно представимо нашу область на престижних змаганнях і привеземо нагороди». 

Останнє оновлення на Вівторок, 16 травня 2017, 13:13

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus