Тетяна Головко: «Профтехосвіта відіграє важливу роль у відродженні вітчизняної економіки»

Заступник голови обласної ради Тетяна Головко взяла участь у відкритті навчально-практичного центру з підготовки монтажників санітарно-технічних систем і устаткування ДПТНЗ «Роменське ВПУ».

Ще у 2016 році, у зв’язку з визначенням Урядом України трьох гостродефіцитних професій на ринку праці, одна з яких - «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування», ДПТНЗ «Роменське ВПУ» вибороло право на створення навчально-практичного центру (НПЦ) за даним напрямком.

Центр забезпечуватиме якісну підготовку кваліфікованих робітничих кадрів за сучасними технологіями, здійснюватиме перепідготовку та підвищення кваліфікації робітників будівельної галузі, комунального господарства та інженерно-педагогічних працівників ПТНЗ за новітніми технологіями монтажу санітарно-технічного обладнання і устаткування із застосуванням сучасних сантехнічних матеріалів, обладнання та інструментів.

Підготовка робітників вестиметься на базі повної загальної середньої освіти. Після закінчення навчання випускники матимуть можливість здійснювати монтаж та ремонт систем водопостачання, каналізації, опалення та газопостачання.

Тетяна Головко оглянула заклад, а потім, вітаючи керівництво ВПУ, викладачів та учнів, зазначила, що саме професії технічного спрямування, здобуті дітьми, на даний час є одними з найбільш затребуваних. «Набуття високого рівня майстерності, становлення учнів як особистостей та професіоналів триватиме протягом усього життя. І лише докладаючи максимум зусиль, озброївшись широким арсеналом знань та навичок, можливо досягнути в житті значних висот. Тож бажаю викладачам сумлінних учнів, а вам, любі діти і майбутні професіонали, – залишатися патріотами рідного міста та України, ніколи не сходити з вірного шляху, прямуючи до своєї мети».

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus