27 окрема реактивна артилерійська бригада відзначила 9 річницю від дня створення

Дев’ять років тому в рамках реформування Збройних Сил України на базі колишнього Сумського інституту ракетних військ та артилерії було створено 27-й полк реактивної артилерії. Тоді ж було і вручено Бойовий Прапор полку.

У 2015 році полк розширено і переформатовано в 27-му окрему реактивну артилерійську бригаду.

З нагоди дня створення військового формування в Сумах пройшли урочистості. Привітати бійців прийшли керівники області та міста. Від імені голови обласної ради до військовослужбовців звернулася начальник відділу організаційного забезпечення діяльності ради Тетяна Гончаренко. «Як громадянка України, жінка, мати, я дуже вдячна військовим за те, що вони захищають суверенітет і незалежність нашої держави. З липня 2014 року підрозділи бригади постійно знаходяться на сході країни. На жаль, не обійшлося без втрат. Вся область із великим сумом сприйняла звістку, коли 3 вересня 2015 року «градами» накрило позиції наших військових і 16 з них загинули. Загалом за три роки війни бригада втратила 37 своїх військових. Ми завжди пам’ятатимемо їх імена. Вічна їм слава і наша шана», - наголосила Гончаренко.

За мужність і героїзм, проявлені в ході проведення антитерористичної операції, 500 військових нагороджені відзнаками Міністерства оборони і Генерального штабу. Державними нагородами – Орденом Богдана Хмельницького 3 ступеня нагороджено 8 бійців, із яких 2 посмертно. Орденом «За мужність» 3 ступеня – 25 військових, з яких 17 посмертно.

З нагоди дня створення бригади, 8 кращих військовослужбовців отримали відзнаки обласної ради.

Незмінним командиром і полку, і бригади є полковник Валерій Шапазович Ісмаілов.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus