Тетяна Головко взяла участь у заходах до Дня матері та Дня родини

На базі Миколаївського сільського будинку культури, що на Роменщині, 12 травня, напередодні Дня матері та Дня родини, відбулося свято «Українському роду нема переводу».

У заході взяли участь керівники області, району та міста, голова Роменської районної ради ветеранів Надія Карпенко, почесні гості зі столиці - письменник Олександр Шугай, поет-прозаїк Микола Гриценко, віце-президент Української академії наук Віктор Березанський, представники Сумського земляцтва в місті Київ: Олександр Лаврик, Ірина Родченко, Лідія Рижкова, Віктор Соболевський, сумська поетеса Людмила Ромен.

Серед почесних гостей – заступник голови Сумської обласної ради Тетяна Головко. Вітаючи присутніх, вона зазначила, що ці свята важливі для кожного: «День матері – це чудова нагода висловити слова вдячності і подяки за все, що роблять для нас наші мами, за їх любов і розуміння».

У фойє будинку культури було розгорнуто виставку робіт народних умільців  села, зокрема вироби з бісеру, вишивані картини та старовинні і сучасні вишиванки.

Свої творчі вітання всім присутнім дарували вокальне тріо «Мальви» Роменської спеціалізованої загальноосвітньої школи №1, родинні дуети Лілії і Лесі Литвиненків з Хмелова, Наталії Карнаух і Тетяни Чайки з Смілого, Ольги та Олександра Перешивайлів і Надії та Любові Яремчуків з Великих Бубнів, Катерини та Надії Іллюків з Ріпок, Євгенії та Богданки Яременків з Коржів, Людмили та Маргарити Клименків з Плавинища, Світлани Вощик та Світлани Рекленко і Світлани та Володимира Момотів з Ромен, Віри та Владислава Шолудьків з Андріяшівки, Любові та Світлани Петрових з Миколаївки, вокальне тріо «Смарагди» з Глинська.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus