Сьогодні в Сумах підняли Прапори України та Європи

Сьогодні ЄС завершив схвалення безвізового режиму для України. З цієї нагоди у Сумах на флагштоку біля будівлі ОДА та обласної ради під звуки Державного Гімну України та «Оди радості» – Гімну Євросоюзу урочисто підняли прапори України та ЄС.

На урочистих заходах були присутні керівники області та міста, громадськість, студентське самоврядування, військові, школярі.

Голова Сумської ОДА Микола Клочко зазначив: «Сьогодні на нас дивиться весь світ. І дуже символічно, що вже невдовзі громадяни України отримають можливість подорожувати країнами Європейського Союзу без віз. Я вірю, що кордон, який Сумщина має з Російською Федерацією, колись обов’язково стане кордоном Європейського Союзу».

Начальник відділу організаційного забезпечення діяльності обласної ради Тетяна Гончаренко за дорученням керівника депутатського корпусу привітала присутніх з цією знаковою для України подією. Вона наголосила, що для цього керівництвом держави, дипломатами та народними депутатами було докладено багато зусиль. «Сьогодні відбулася історична мить, на яку довго чекали українці. Але «безвіз» - це не лише свобода пересування, а й ті цінності, які ми розділяємо разом із європейською спільнотою. Ми маємо прагнути до європейського рівня життя і я впевнена, ми подолаємо всі перешкоди на цьому нелегкому шляху».

Далі представники влади поспілкувалися зі школярами, діти малювали своє бачення України в Євросоюзі.

Нагадаємо, церемонія підписання надання Україні безвізового режиму, як очікується, відбудеться 17 травня в Європейському парламенті у Страсбурзі в рамках пленарного засідання, яке відбудеться з 15 по 18 травня.

Після підписання законодавчий акт має бути оприлюднений в Офіційному журналі ЄС і фактично «безвіз» набуде чинності орієнтовно 11 червня.

Останнє оновлення на Четвер, 11 травня 2017, 13:05

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Оголошення

22 червня 2018 року об 11.00 у Кролевецькому районі відбудеться виїзне засідання постійної комісії Сумської обласної ради сьомого скликання з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров’я, материнства та дитинства з порядком денним:

1. Про забезпечення твердим паливом та відшкодування витрат за пільговий проїзд учасників антитерористичної операції.
2. Про стан реформування галузі охорони здоров’я в Кролевецькому районі.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus