Концерти пам’яті та вшанування подвигу героїв Другої світової - у залі Сумської обласної філармонії

8 та 9 травня у концертній залі обласної філармонії у циклі культурно-мистецьких програм на відзначення Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні відбулося два благодійних концерти: «Згадаємо все, пам’ятаємо всіх», присвячений Дню пам’яті та примирення та «Пам’ятаймо минуле, заради майбутнього» - концерт на відзначення Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років.

Але перед цими знаменними днями артисти філармонії побували з тематичними концертами у ряді населених пунктів Сумщини, а також провели адресні концерти на майданчиках обласного центру, в обласному клінічному госпіталі для інвалідів і ветеранів війни та в обласному геріатричному пансіонаті для ветеранів війни і праці.

Заключні благодійні концерти 8 і 9 травня відбулися у переповненій концертній залі філармонії. Урочисто звучить орган: під оплески слухачів артисти музикою і піснями вітали героїзм українських воїнів, мужність простих українців у боротьбі з нацизмом.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять жертв Другої світової війни.

У концерті взяли участь лауреати республіканського конкурсу, камерний оркестр старовинної та сучасної музики «Ренесанс», жіночий вокальний ансамбль «Лада», солісти–інструменталісти Олександр Желудков (орган), Олексій Липовий (баян), а також солісти-вокалісти – заслужений артист України Леонід Матвієнко і заслужений працівник культури України Євген Радченко, солістки-вокалістки філармонії Тетяна Ластовецька, Ірина Ященко, Олена Грицьків.

Пам’ятні дні минули, але у репертуарі колективів та солістів філармонії залишаються патріотичні твори українських авторів, що продовжують звучати у концертах до пам’ятних трагічних і переможних дат Другої світової війни.  

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus