Анатолій Річкаль відвідав КЗ СОР «Сумський клінічний госпіталь ветеранів війни»

Із теплими словами та квітами в руках завітав у КЗ СОР «Сумський  клінічний госпіталь ветеранів війни» перший заступник голови Сумської обласної ради Анатолій Річкаль, аби привітати ветеранів війни із Днем пам`яті та примирення, який Україна відзначає 8 травня. Медичний заклад відвідали також очільник ОДА Микола Клочко, начальник управління охорони здоров`я Сергій Бутенко та керівництво міста.

«Сьогодні ми відзначаємо такий важливий для кожного день – день вшанування героїв, людей, які віддали своє життя за мир, спокій та свободу. Ми схиляємо голови перед усіма тими, хто допомагав на фронті. Вшановуємо й бійців, які нині боронять кордони нашої країни, та тих воїнів, життя яких обірвалося на Сході України за міць та незламність української держави», - сказав у вітальному слові перший заступник голови облради Анатолій Річкаль. Окрім цього, Анатолій Якович подякував керівництву закладу за турботу та піклування про ветеранів війни, які перебувають нині у госпіталі на лікуванні. Наразі таких пацієнтів - 180.

Перший заступник голови обласного депутатського корпусу додав, що народні обранці не забувають про дорогих ветеранів і намагаються їм завжди і в усьому допомагати.

Після привітальної частини на присутніх чекав святковий стіл та урочистий концерт від талановитих юних виконавців. 

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus