Ukrainian English Polish


Анатолій Річкаль відвідав КЗ СОР «Сумський клінічний госпіталь ветеранів війни»

Із теплими словами та квітами в руках завітав у КЗ СОР «Сумський  клінічний госпіталь ветеранів війни» перший заступник голови Сумської обласної ради Анатолій Річкаль, аби привітати ветеранів війни із Днем пам`яті та примирення, який Україна відзначає 8 травня. Медичний заклад відвідали також очільник ОДА Микола Клочко, начальник управління охорони здоров`я Сергій Бутенко та керівництво міста.

«Сьогодні ми відзначаємо такий важливий для кожного день – день вшанування героїв, людей, які віддали своє життя за мир, спокій та свободу. Ми схиляємо голови перед усіма тими, хто допомагав на фронті. Вшановуємо й бійців, які нині боронять кордони нашої країни, та тих воїнів, життя яких обірвалося на Сході України за міць та незламність української держави», - сказав у вітальному слові перший заступник голови облради Анатолій Річкаль. Окрім цього, Анатолій Якович подякував керівництву закладу за турботу та піклування про ветеранів війни, які перебувають нині у госпіталі на лікуванні. Наразі таких пацієнтів - 180.

Перший заступник голови обласного депутатського корпусу додав, що народні обранці не забувають про дорогих ветеранів і намагаються їм завжди і в усьому допомагати.

Після привітальної частини на присутніх чекав святковий стіл та урочистий концерт від талановитих юних виконавців. 

Голова обласної ради Володимир Токар 16 червня підписав розпорядження про скликання 14 сесії обласної ради сьомого скликання. Пленарне засідання розпочнеться о 10 годині ранку 7 липня у приміщенні адмінбудівлі облради.

Детальніше...

Нагадуємо суб’єктам декларування про необхідність повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про зміни в майновому стані суб’єкта декларування відповідно до частини 2 статті 52 Закону України «Про запобігання корупції».

З роз’ясненнями Національного агентства з питань запобігання корупції з цього питання можна ознайомитись за посиланням

Відкритий бюджет

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus