Депутати просять підтримки Миропільській ОТГ, зокрема у питанні покращення стану доріг

Відповідний депутатський запит Миколи Березіна підтримано на сесії обласної ради 28 квітня. Справа в тім, що до голови Сумської обласної ради звернулись представники Миропільської об’єднаної територіальної громади, яка утворилась на базі чотирьох сільських рад Краснопільського району, до складу якої входить 10 населених пунктів і проживає 4428 людей.

В адміністративних межах ОТГ прокладена автомобільна дорога Т 1901 «Суми-Миропілля», що підпорядкована ДП «Сумський облавтодор», тривала експлуатація якої без проведення поточного та капітального ремонтів призвела до її повної занедбаності. Місцеві представники бізнесу, зокрема, ТОВ АФ «Псьол» виступила ініціатором щодо залучення коштів місцевих бізнесових структур у співфінансування ремонту автодороги, що з’єднає центр громади з Сумами.

За домовленістю між місцевою владою та представниками бізнесу кошти на цей ремонт будуть надані у розрахунку 30% від загальної вартості робіт. Навантаження на кожного сільськогосподарського підприємця становить близько 1050 гривень на 1 га орендованої землі.

Вказану дорогу також використовують «Сумиоблагроліс», «Держлісгосп», будівельна компанія «Федорченко», аграрії, які працюють на території Могрицької сільської ради ТОВ «Діамант», ТОВ «ЛСК 11» та інші, що можуть долучитися до будівництва дороги.

Тож, депутат звертається з проханням підтримати Миропільську об’єднану територіальну громаду в іі прагненні до стабільного та сталого розвитку, що неможливо без належного стану автомобільних доріг. Адже однією з умов добровільного об’єднання громад було і є якісне і доступне надання послуг населенню, що не є можливим без гарного автомобільного сполучення з обласним центром.

Останнє оновлення на П'ятниця, 05 травня 2017, 14:32

Оголошення

22 червня 2018 року об 11.00 у Кролевецькому районі відбудеться виїзне засідання постійної комісії Сумської обласної ради сьомого скликання з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров’я, материнства та дитинства з порядком денним:

1. Про забезпечення твердим паливом та відшкодування витрат за пільговий проїзд учасників антитерористичної операції.
2. Про стан реформування галузі охорони здоров’я в Кролевецькому районі.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus