Володимир Токар представив колективу госпіталя нового керівника

Голова обласної ради Володимир Токар представив трудовому колективу Сумського обласного клінічного госпіталю ветеранів війни нового керівника. Згідно з рішенням обласної ради від 28 квітня 2017 року головним лікарем закладу стала Інесса Савенко.

Виступаючи перед персоналом та пацієнтами госпіталю, Володимир Токар відзначив особливий статус цього закладу охорони здоров’я. Медичну допомогу у ньому отримують люди, які багато років свого життя віддали сумлінному служінню державі. Серед пацієнтів медичного закладу – ветерани війни та учасники бойових дій. Вони потребують особливо дбайливого ставлення та поваги. І тому, за пропозицією управління охорони здоров’я Сумської обласної державної адміністрації, депутати обласної ради підтримали кандидатуру Інесси Савенко.

«Інесса Іванівна багато років свого життя віддала справі охорони здоров’я, - зазначив голова обласної ради Володимир Токар. – На її життєвому шляху були різні посади, але на кожній з них вона демонструвала щиру любов до своїх пацієнтів, чуйне ставлення до колег по роботі та високий професіоналізм».

Продовжуючи виступ, Володимир Токар наголосив, що Сумська обласна рада приділяє багато уваги створенню комфортних умов для лікування пацієнтів госпіталю. Так, уже у цьому році за кошти обласного бюджету було відремонтоване неврологічне відділення лікарні.

Також керівник депутатського корпусу зазначив, що його двері для головного лікаря завжди відкриті. Він допомагатиме у вирішенні нагальних проблем.

Начальник управління майном Сумської обласної ради Дмитро Нагорний, продовжуючи офіційну частину заходу, зачитав рішення Сумської обласної ради про призначення Інесси Савенко начальником госпіталю та передав це рішення до кадрової служби закладу. А від себе особисто висловив переконання, що під керівництвом Інесси Іванівни колектив госпіталю лише примножуватиме хороші традиції. І до Сумської обласної ради й надалі будуть надходити подяки від ветеранів війни та праці, учасників бойових дій за чуйне ставлення та високопрофесійну медичну допомогу.

Представників обласної ради доповнив начальник управління охорони здоров’я Сумської обласної ради Сергій Бутенко. Він висловив переконання, що Інесса Савенко у своїй роботі примножуватиме добрі традиції, закладені багаторічним керівником госпіталю В’ячеславом Пилипенком. 

Також читайте:

Останнє оновлення на Четвер, 04 травня 2017, 15:50

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus