Депутати обласної ради просять врегулювати питання фінансування закладів професійно-технічної освіти

Відповідне звернення направлено до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів, Міністерства фінансів, Міністерства освіти і науки України.

Зокрема, у зверненні йдеться про те, що відповідно до пункту 7 частини 1 статті 1032 Бюджетного кодексу України освітня субвенція з державного бюджету спрямовується на оплату праці з нарахуваннями педагогічних працівників професійно-технічних навчальних закладів державної та комунальної власності в частині забезпечення видатків на здобуття повної загальної середньої освіти. Однак, субвенція спрямовується на оплату праці з нарахуваннями педагогічних працівників, які викладають предмети згідно з Державним стандартом базової і повної загальної середньої освіти у професійно-технічних навчальних закладах.

Таким чином, у закладах ПТО Сумщини виникає профіцит коштів по освітній субвенції в сумі 22 856,3 тис. гривень та дефіцит на оплату праці з нарахуваннями інших працівників професійно-технічної освіти, у тому числі і педагогічних працівників, які забезпечують здобуття професійно-технічної освіти.

Тож, ураховуючи вищевикладене, депутати просять здійснити перерозподіл коштів освітньої субвенції з державного бюджету на додаткову дотацію з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення переданих видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров’я.

Також читайте:

Останнє оновлення на Четвер, 04 травня 2017, 12:32

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus