Депутати пропонують укласти Меморандум про співпрацю між ПАТ «Укрнафта», обласною радою та ОДА

Відповідне звернення до Кабінету Міністрів України, ПАТ «Укрнафта» підтримали на сесії обласної ради.

Зокрема, у зверненні зазначається, що на стратегічних для регіону підприємствах НГВУ «Охтирканафтогаз» та інших організаціях, що входять до складу ПАТ «Укрнафта» на правах структурних одиниць, припинені геологорозвідувальні роботи, спорудження нових нафтових та газових свердловин, знижені обсяги робіт по видобутку нафти та газу, закінчується дія дозволів на видобуток вуглеводнів по 6 родовищах, на яких видобувається близько 20% загального видобутку нафти компанії.

Внаслідок цього значна частина працівників залишилась без роботи, а кваліфіковані працівники полишають підприємство в пошуках гідної зарплатні.

«Ми, депутати Сумської обласної ради, вважаємо, що багаторічні традиції нафтогазовидобутку, наявність фахового кадрового потенціалу, розміщення ключових родовищ у Сумській області є переконливим аргументом у питанні збереження НГВУ «Охтирканафтогаз» як юридичної особи саме в м. Охтирка Сумської області і з метою стабілізації морального клімату в трудових колективах підприємств нафтогазодобувної промисловості області, забезпечення сталого економічного розвитку й очікуваних надходжень до бюджетів усіх рівнів від підприємств нафтогазовидобувної галузі вимагаємо збереження існуючих юридичних осіб – структурних одиниць ПАТ «Укрнафта» на території Сумської області», - йдеться у зверненні.

Депутати пропонують опрацювати питання укладання Меморандуму про співпрацю між ПАТ «Укрнафта» з одного боку та Сумською обласною радою і Сумською обласною державною адміністрацією з іншого боку, яким передбачити збереження НГВУ «Охтирканафтогаз», Охтирське УБР, ТОВ «Футбольний клуб «Нафтовик» та монтажно-налагоджувальне управління ПАТ «Укрнафта» як юридичних осіб, зареєстрованих у м. Охтирка Сумської області, передачу об’єктів соціальної сфери у власність територіальних громад та укладення договорів про соціальне партнерство з громадами, де ведеться видобуток вуглеводнів.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus