Ukrainian English Polish


Депутати звернулися до керівництва держави з проханням виділити кошти на ремонт автодоріг області

Депутат Сумської обласної ради Костянтин Товстуха на пленарному засіданні сесії, яке відбулося сьогодні, 28 квітня, виступив зі зверненням до Президента України, Верховної Ради та Кабінету Міністрів щодо вирішення проблемних питань розвитку дорожньої галузі та виділення коштів на ремонт автомобільних доріг області.

Зокрема, у документі йдеться про те, що автомобільні дороги загального користування в межах Сумської області є складовою частиною єдиної транспортної системи, що задовольняє потреби у здійсненні автомобільних пасажирських та вантажних перевезень і значним чином впливає на соціальний та економічний розвиток країни, з’єднує міжнародні транспортні коридори з національною транспортною мережею. До того ж Сумська область є північно-східним регіоном України і межує з Російською Федерацією. Протяжність державного кордону, що проходить по території області, становить 565,5 кілометра. При цьому стан автошляхів області є візитівкою України.

У місцевому бюджеті Сумщини передбачені кошти на ремонт доріг. Однак їх недостатньо, тож надання фінансової підтримки для поліпшення стану транспортної системи Сумщини дало б можливість покращити якість таких робіт, - зазначається у зверненні.

До того ж, з метою збереження існуючої автодорожньої мережі від передчасних руйнувань та недопущення утворення деформацій покриття, депутати пропонують посилити габаритно-ваговий контроль вантажного транспорту шляхом внесення змін до нормативних актів, що регулюють сфери діяльності, пов’язані з проїздом великогабаритних та великовагових транспортних засобів в Україні.

Звернення підтримано депутатами.

 

Останнє оновлення на Четвер, 04 травня 2017, 12:39

Нагадуємо суб’єктам декларування про необхідність повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про зміни в майновому стані суб’єкта декларування відповідно до частини 2 статті 52 Закону України «Про запобігання корупції».

З роз’ясненнями Національного агентства з питань запобігання корупції з цього питання можна ознайомитись за посиланням

Відкритий бюджет

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus