Ukrainian English Polish


Анатолій Річкаль привітав фахівців з охорони праці з професійним святом

З метою привернення уваги спільноти до питань охорони та умов праці, промислової безпеки та запобігання виробничого травматизму одинадцятий рік поспіль 28 квітня  Україна відзначає День охорони праці.

З цієї нагоди у малій сесійній залі Будинку рад  відбулись  обласні урочистості. Від імені депутатського корпусу Сумської обласної ради винуватців свята привітав перший заступник голови ради Анатолій Річкаль.

У вітальному слові він акцентував увагу на важливості роботи фахівців з охорони праці, які роблять все необхідне, аби виключити можливість нещасного випадку,  або аварії на виробництві.

«Держпраці, профспілки, роботодавці, Фонд соціального страхування, органи місцевого самоврядування – всі ми робимо одну важливу спільну справу. Основною метою державної політики в сфері охорони праці є збереження життя, здоров’я і працездатності громадян у процесі їх трудової діяльності», -  зазначив Анатолій Річкаль.

Він подякував присутнім за роботу, вручив грамоти обласної ради та побажав успіхів у діяльності, миру, добра та благополуччя. 

Нагадуємо суб’єктам декларування про необхідність повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про зміни в майновому стані суб’єкта декларування відповідно до частини 2 статті 52 Закону України «Про запобігання корупції».

З роз’ясненнями Національного агентства з питань запобігання корупції з цього питання можна ознайомитись за посиланням

Відкритий бюджет

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus