Депутати облради взяли участь у засіданні конкурсної комісії по відбору інвестиційних програм

Відбулось засідання конкурсної комісії по відбору інвестиційних програм і проектів, що можуть бути реалізовані за рахунок коштів ДФРР у 2017-му році. Присутні 23 члени комісії, серед яких депутати Сумської обласної ради.

Всього на конкурс у регіоні представлено близько 300 проектів, для реалізації яких виділено 120 мільйонів гривень.

Сьогодні працювали зі спортивним напрямком - це складає 10% фінансування від загального обсягу, тобто приблизно12 мільйонів гривень.

Представлено 9 проектів, загальний обсяг фінансування 36329, 781 тис. грн.., обсяг фінансування з ДФРР 23837, 958 тис. грн., обсяг спів фінансування з місцевих бюджетів 123491, 823 тис. грн.

Щодо представлених проектів – це капітальний ремонт обласного КНТЗ обласної ради «Сумська кінна дитячо-юнацька спортивна школа», капітальний ремонт будівлі обласного комунального закладу Сумської обласної ДЮСШ по вул. 20 років Перемоги, 9-А у м. Суми, реконструкція стадіону «Авангард» у м. Суми, реконструкція плавального басейну у м. Шостка, реконструкція бігової доріжки на стадіоні ім. Ю. Білонога у м. Білопілля, реконструкція спортивного майданчика у міському парку із встановленням штучного покриття у Бурині, будівництво тренувального футбольного поля з влаштуванням штучного покриття у Малому Самборі Конотопського району, капітальний ремонт приміщень ДЮСШ у Середина-Буді, реконструкція футбольного поля та бігових доріжок спортивного комплексу у смт. Степанівка Сумського району.

Учасники конкурсної комісії оцінювали проекти, враховуючи ступінь впливу проекту на вирішення проблеми, вплив об’єкту на громаду, ступінь співфінансування, іноваційність, соціальну спрямованість тощо.

Найближчим часом будуть підбиті підсумки конкурсантів за напрямком розвиток спортивної інфраструктури.

А, зважаючи на те, що є ще дуже багато ініціатив, які проходять опрацювання (особливо, що стосується нових українських шкіл), комісія вирішила продовжити термін прийняття проектів до розгляду до 15-го травня поточного року.

Засідання проходить відкрито і прозоро. Кожен бажаючий мав змогу бачити в онлайн-режимі, як це відбувалося. 

Увага!

17 серпня о 10.00 (каб.29) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus