В обласній раді запрацює онлайн-приймальня депутатів

Нинішній час диктує нові вимоги, осторонь яких не залишається і обласна рада. Особистого контакту народного обранця з громадянами вже не достатньо і декому з виборців немає можливості потрапити на прийом до депутата. Водночас, він може сформулювати своє питання в онлайн-режимі.

Тож для зручності діалогу обласних парламентарів із громадянами Сумщини створено онлайн-приймальню, яка з’явиться на офіційному сайті Сумської обласної ради вже у найближчий час.

Для більшого розуміння процесу роботи онлайн-приймальні депутатів, нині в обласній раді проходить навчання. Анатолій Чадюк – директор Київського інституту розробки інформаційних реформ та Володимир Зинов’єв – розробник програми забезпечення розповідали яким чином працювати з програмою. На семінар були запрошені депутати обласної ради, їх помічники, працівники виконавчого апарату обласної ради.

Наразі онлайн-приймальня пройшла етап розробки, напрацьована необхідна для роботи база даних. Зараз триває процес підготовки щодо підписання Меморандуму з органами державної влади, місцевого самоврядування в Сумській області з метою оперативного онлайн-зв’язку між депутатами та мешканцями регіону. Це дозволить народним обранцям оперативно реагувати на запитання громадян. І, таким чином, спілкування з депутатами обласної ради стане ближче та доступніше для людей.

Присутні зазначили, що такі нововведення на часі, оскільки обласна рада запроваджує онлайн-ресурс, що дозволить скоротити часові та просторові обмеження і забезпечити діалог жителів області з депутатами обласної ради.

Останнє оновлення на Четвер, 27 квітня 2017, 15:50

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus