Артисти Сумської обласної філармонії вшанували подвиг героїв-ліквідаторів аварії на ЧАЕС

26 квітня концертом органної та камерної музики вшанували подвиг героїв-ліквідаторів і пам’ять жертв Чорнобильської катастрофи артисти Сумської обласної філармонії.

Вже 31 рік у цей день, творчий колектив закладу таким чином відзначає   Міжнародний день пам'яті жертв радіаційних аварій і катастроф.

О 12-й годині до концертної зали запросили учасників ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи і тих, хто шанує подвиг ліквідаторів. Вони прийшли, аби згадати героїв, які ціною власного життя та здоров’я мінімізували наслідки аварії, врятувавши світ від глобальної смертельної загрози.

Відвідувачів зустрічав приспущений Державний прапор України на фасаді закладу і притушене світло ошатної люстри та бра концертної зали.

До присутніх з коротким вступним словом звернувся перший заступник голови Сумської обласної ради Анатолій Річкаль, який нагадав, що тисячі сумчан брали участь у боротьбі з катастрофою світового рівня, там втратили здоров’я, а сотні - віддали своє життя.

Саме в пам’ять жертв катастрофи було оголошено хвилину мовчання, а потім урочисто звучали вступні органні акорди твору Й.С.Баха у виконанні інструменталіста Олександра Желудков.

А далі тремтливо і в той же час життєстверджуючи звучали у виконанні камерного оркестру старовинної та сучасної музики «Ренесанс» твори А.П’яццоли, Е.Гріга, Т.Альбіноні ніби говорячи: «Країна сумує про загиблих. Країна шанує своїх героїв».

Також читайте:

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus