В обласній раді відбувся депутатський день

Сьогодні зранку засідали профільні постійні комісії, потім відбулись депутатські збори, засідання фракцій та президії.

У проекті порядку денного 13 сесії Сумської обласної ради сьомого скликання майже півсотні важливих для життєдіяльності області питань.

Зокрема, зміни до обласного кошторису та програми економічного і соціального розвитку Сумської області на 2017-й рік, програми сприяння розвитку місцевого самоврядування, до обласної комплексної програми соціального захисту населення на 2017-2021 рр. У контексті останнього проекту рішення передбачається збільшення фінансового ресурсу на 1 мільйон 187 тисяч гривень на матеріальну допомогу жителям, які потребують лікування, а також посилення уваги до осіб з інвалідністю.

На порядку денному також Обласна програма правової освіти, хід виконання Обласної комплексної програми «Освіта Сумщини у 2016-2018 рр.» за підсумками 2016 року та зміни до цієї програми. Зокрема, планують виділити 4 млн. грн. для придбання мультимедійного і цифрового обладнання для опорних шкіл об’єднаних територіальних громад - це 6 цифрових лабораторій і мультимедійне обладнання для всіх 1-х класів.

Депутати погодили кошторис витрат та план природоохоронних заходів обласного фонду охорони навколишнього середовища на 2017-й рік, обласну цільову програму підтримки індивідуального житлового будівництва «Власний дім» на 2017-2018 роки, попередньо підтримали також майнові та ряд кадрових питань. Зокрема, про призначення на посаду начальників комунальних  закладів Сумської обласної ради «Сумський обласний клінічний госпіталь для ветеранів війни», «Регіональний ландшафтний парк «Сеймський», головного лікаря «Третьої обласної спеціалізованої психіатричної лікарні», директорів  Хоружівського центру соціального-психологічної реабілітації дітей, та Сумської обласної дитячо-юнацької спортивної  школи «Футбольний центр «Барса».

13-та сесія Сумської обласної ради сьомого скликання розпочне свою роботу 28-го квітня о 10.00. 

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus