Конкурсні комісії визначились із кандидатурами щодо керівників закладів культури

Два дні поспіль в обласній раді засідали конкурсні комісії, які визначались із кандидатурами з конкурсного добору керівників закладів культури, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області.

Зокрема на посаду директора комунального закладу Сумської обласної ради Сумський обласний художній музей ім. Никанора Онацького, на посаду директора комунального закладу культури Сумської обласної ради - Сумська обласна філармонія та директора комунального закладу культури Сумської обласної ради - Сумський обласний театр для дітей та юнацтва.

Учора, 19 квітня, відбулося перше засідання комісій, де перевіряли правильність поданих документів конкурсантами та попередньо знайомились з ними. Сьогодні - безпосередньо засідання з відбору кандидатів.

Останні репрезентували власне бачення розвитку зазначених закладів культури на найближчу перспективу - 5 років.

На посаду керівника ТЮГу було два претендента. Після палких дебатів та обговорень більшістю голосів підтримана кандидатура нинішнього директора Віктора Кулемзи. На посаду директора обласної філармонії - підтримана кандидатура Олександра Даниленка, який з 2001-го року працює заступником директора закладу.

Очолити Сумський обласний художній музей ім. Никанора Онацького мали бажання 4 кандидата. Конкурсна комісія підтримала кандидатуру Надії Юрченко. Усе своє життя вона присвятила роботі в музеї, опанувала всі види музейної справи, а з листопада 2016 року виконувала обов’язки керівника.

Тепер кандидатури мають погодити депутатські комісії, а остаточне рішення буде ухвалено на сесії обласної ради 28 квітня.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus