Працівники агролісгоспів Сумщини висадили дерева на площі понад 400 гектарів

«Успішне проведення лісокультурної кампанії 2017 року – стало одним з найважливіших завдань всіх дочірніх підприємств ОКАП «Сумиоблагроліс». Завдячуючи комплексному підходові до цієї справи, вчасній підготовці  площ, техніки, наявності в достатній кількості посадкового стандартного матеріалу нам вдалося вкластися у стислі агротехнічні строки», - говорить депутат Сумської обласної ради, генеральний директор комунального підприємства «Сумиоблагроліс» Костянтин Товстуха.

При нинішніх погодних умовах, високі темпи робіт відіграють неабияку роль в приживлюваності лісових культур. Загальна лісокультурна площа посадки хвойних, листяних порід в цілому по підприємству  склала цього року понад 400 гектарів. На зрубах саджанців посадили більш ніж на 300 гектарах, на землях непридатних для сільськогосподарських цілей - 104 гектарах. Також розпочато посів розсадників   по всіх дочірніх підприємствах.

Основними лісоутворюючими породами на площах, підпорядкованих «Сумиоблагролісу» є сосна звичайна, дуб звичайний, тополя гібридна, береза повисла, липа дрібнолиста, ясень звичайний. На 1 гектар площі висаджувалось від 5,7 тисяч штук  до 6,6 тисячі штук сіянців.     

Всі агролісгоспи області успішно і якісно виконали завдання посадки дерев. Треба зазначити, що жоден лісівник не бачитиме кінцевого результату своєї праці тому, що  посаджений сьогодні ліс дозріє за 60 і більше років, але кожен з нас дбає про те, щоб майбутнє поколіннядихало на повні легені.

Слова вдячності слід сказати на адресу працівників  «Ямпільського» , «Лебединського», «Середино-Будського», «Сумського»  агролісгоспів, які перевиконали плани лісокультурної кампанії.

Найбільший обсяг посадки виконали Середино – Будський, Шосткинський, Глухівський, Кролевецький агролісгоспи.

Для весняних робіт у лісі, до речі, залучалися учні із шкіл та ПТУ області. 

На Білопільщині працювала учнівська бригада з 20 дітей, у Сумському районі - з 30, у  Роменському в лісокультурних роботах взяли участь 45 школярів, на Путивльщині – 20, у Кролевецькому районі – 34, на Лебединщині  – 37 учнів.

За інформацією помічника депутата К.Товстухи

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus