Ukrainian English Polish


Депутати обласної ради напередодні Великодня провели благодійну акцію

Напередодні світлого Христового Воскресіння депутати від Опозиційного блоку провели благодійну акцію й відвідали з подарунками громадську організацію інвалідів «Доля».

Обранці-опозиціонери дотримуються добрих традицій світлового Великодня і, будучи небайдужими до проблем суспільства, підтримують соціально незахищені категорії громадян. А ще депутати переконані: саме великоднє свято є доброю нагодою згадати про традиції милосердя і доброти. Чим напередодні свята й зайнялися.

«Велике свято Пасхи об’єднує людей і надихає на добрі справи – і ось сьогодні наша команда Опозиційного блоку вирішила відвідати одну з найчисельніших організацій інвалідів «Доля». Знаємо, яку увагу і турботу сьогодні проявляє держава до цієї категорії громадян. Тому щиро сподіваюся, що наші паски створять святкову атмосферу, наповнять їх серця теплом і позитивними емоціями», – зазначив голова фракції Опозиційного блоку в обласній раді Олександр Стрельченко.

На Великдень він закликав усіх жителів Сумщини помолитися за рідну Сумщину та Україну, за мир, спокій і благополуччя на нашій землі.

Нагадуємо суб’єктам декларування про необхідність повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про зміни в майновому стані суб’єкта декларування відповідно до частини 2 статті 52 Закону України «Про запобігання корупції».

З роз’ясненнями Національного агентства з питань запобігання корупції з цього питання можна ознайомитись за посиланням

Відкритий бюджет

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus