Депутати обласної ради напередодні Великодня провели благодійну акцію

Напередодні світлого Христового Воскресіння депутати від Опозиційного блоку провели благодійну акцію й відвідали з подарунками громадську організацію інвалідів «Доля».

Обранці-опозиціонери дотримуються добрих традицій світлового Великодня і, будучи небайдужими до проблем суспільства, підтримують соціально незахищені категорії громадян. А ще депутати переконані: саме великоднє свято є доброю нагодою згадати про традиції милосердя і доброти. Чим напередодні свята й зайнялися.

«Велике свято Пасхи об’єднує людей і надихає на добрі справи – і ось сьогодні наша команда Опозиційного блоку вирішила відвідати одну з найчисельніших організацій інвалідів «Доля». Знаємо, яку увагу і турботу сьогодні проявляє держава до цієї категорії громадян. Тому щиро сподіваюся, що наші паски створять святкову атмосферу, наповнять їх серця теплом і позитивними емоціями», – зазначив голова фракції Опозиційного блоку в обласній раді Олександр Стрельченко.

На Великдень він закликав усіх жителів Сумщини помолитися за рідну Сумщину та Україну, за мир, спокій і благополуччя на нашій землі.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus