Депутат Сумської обласної ради не залишається байдужим до життя бійців на передовій

13 квітня, напередодні Великодніх свят депутат облради Володимир Пилипейко спільно з волонтерами, учнями Шосткинського інтернату небайдужими мешканцями міста, відправив посилки бійцям и 72 бригади,що знаходяться на даний момент часу в зоні антитерористичних дій в Адіївці.

«Можна зі стовідсотковою впевненістю стверджувати, що без нашої з вами допомоги жодні успіхи антитерористичної операції були б неможливими. Безупинні надходження від волонтерів,небайдужих мешканців,організацій та підприємств буквально тримають на плаву як фізичний, так і моральний дух військових. Посилки – від харчів , білизни та засобів спецпризначення – усе це прояв патріотизму небайдужих українців», - наголосив депутат від Опозиційного блоку.

Учні та вчителі Шосткинської загальноосвітньої школи-інтернату підготували малюнки і різні смаколики до свята нашим хлопцям, розуміючи, що підтримка важлива для наших солдат не лише матеріальна, а й моральна, особливо дітей, адже саме заради їхнього щасливого майбутнього і взяли хлопці в руки зброю.

Ще 17 лютого 2017 року 100 пряників-«сердечок», які діти розписували під час арт-акції «Розписане сердечко», з речами та продуктами були відправлені через «Нову пошту» в Авдіївку для шосткинців. А натомість учні інтернату отримали фотографію з вітальною стіннівкою «Дякуємо за мир!» від бійців 72 окремої мотопіхотної бригади І батальйону 2 роти та зі словами подяки.

Народний обранець також висловив подяку воїнам за те, що захищають Україну, за силу, мужність, витривалість та патріотизм. Бо війна – це страшне лихо. «Дорогі захисники України! Знайте, ми тримаємо за Вас кулаки. Пам’ятайте, Ви – наші Герої!», - звернувся Володимир Пилипейко до бійців.

Також читайте:

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus