Асоціація міст України : конкурсний відбір міст для участі у навчанні з розробки стратегій розвитку

Асоціація міст України (далі - АМУ) в рамках проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС) оголошує відбір міст для участі у річному циклі навчання з розробки стратегій розвитку.

Коротко про навчання

Річний цикл навчання з розробки стратегій розвитку – практичний навчальний курс, що впроваджуватиметься за принципом «вчися і роби»: представники територіальних громад не просто теоретично опановуватимуть підходи до розробки стратегій розвитку, а втілюватимуть їх на практиці, паралельно з навчанням розробляючи стратегії.

Для участі у навчанні АМУ буде відібрано 25 міст обласного значення, які розпочали (або планують розпочати) процес об’єднання з прилеглими територіальними громадами.

Відбір міст для участі у навчанні

Участь у навчанні зможуть взяти представники міст обласного значення, в яких:

  • розпочато або планується об’єднання з прилеглими територіальними громадами;
  • є бажання підготувати та впровадити стратегію розвитку майбутньої об’єднаної територіальної громади та мають можливість створити групу з підтримки розробки стратегії розвитку;
  • є місцева громадська організація, що виступить партнером органу місцевого самоврядування у роботі над розробкою та впровадженням стратегії.

Для участі у відборі місто має до 28 квітня 2017 року підготувати та подати в АМУ https://www.auc.org.ua/ заявку (завантажити форму)підписану міським головою згідно форми, що додається.

Заявки приймаються виключно електронною поштою на адресу  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду . Запитання приймаються до 21 квітня 2017 року письмово електронною поштою на адресу  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Про результати відбору буде повідомлено після 10 травня 2017 року.

Останнє оновлення на П'ятниця, 14 квітня 2017, 07:22

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Оголошення

22 червня 2018 року об 11.00 у Кролевецькому районі відбудеться виїзне засідання постійної комісії Сумської обласної ради сьомого скликання з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров’я, материнства та дитинства з порядком денним:

1. Про забезпечення твердим паливом та відшкодування витрат за пільговий проїзд учасників антитерористичної операції.
2. Про стан реформування галузі охорони здоров’я в Кролевецькому районі.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus