Керівник ОКАП «Сумиоблагроліс» з робочою поїздкою відвідав дочірнє підприємство

Учора на дочірньому підприємстві «Роменський агролісгосп» побував депутат Сумської обласної ради, генеральний директор комунального підприємства «Сумиоблагроліс» Костянтин Товстуха.

Очільник одного з найбільших комунальних лісових господарств галузі в Україні під час робочої поїздки провів нараду з керівництвом, інженерно-технічними працівниками, робітниками «Роменського агролісгоспу». Під час аналізу роботи підприємства акцент було зроблено на необхідності модернізації існуючих потужностей. Чимало уваги у доповідях було приділено питанням дотримання техніки безпеки, і що навесні дуже актуально – захистові лісових насаджень від пожеж.

Костянтин Олександрович підкреслив, що в період заборони експорту лісу-кругляка слід активно розвивати власне виробництво необхідних населенню товарів з деревини, раціонально використовувати лісові ресурси. На місці лісових насаджень була перевірена якість нещодавно завершеної лісокультурної кампанії. Виконаним посадковим роботам дана найвища оцінка.

До речі, у всіх без виключення підприємствах області, підпорядкованих «Сумиоблагролісу», лісова «посівна» завершена. Тепер справа за якісним доглядом.

Також читайте:

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus