Депутати створять робочу групу щодо питання перейменування заповідника «Михайлівська цілина»

Звернення Лебединської райдержадміністрації щодо недопущення перейменування відділення «Михайлівська цілина» Українського степового природного заповідника НАН України на козацький степ Петра Калнишевського розглядали на засіданні постійної депутатської комісії з питань земельних та водних ресурсів, використання надр, екології, довкілля та лісового господарства.

Справа в тому, що відбулися громадські слухання, і думки щодо цього перейменування різняться. Фахівці говорять, що це власність держави і таке перейменування неможливе, до того ж заповідник «Михайлівська цілина» відомий у світі саме з такою своєю назвою, яка не підлягає декомунізації.

Відтак депутати вирішили створити робочу групу, аби достеменно вивчити ситуацію і відпрацювати алгоритм дій щодо назви заповідника.

Крім того, депутатська комісія розглянула більше десятка інших важливих для життєдіяльності області питань. А саме: «Про погодження клопотання щодо приведення існуючого поділу лісів у відповідність до «Порядку поділу лісів на категорії» по Державному насінницькому сільськогосподарському підприємству «Вирівське», «Про надання надр у користування ТОВ «Теплоенерго», «Про надання надр у користування ПАТ «Українська залізниця».

Народні обранці заслухали хід виконання обласної програми охорони навколишнього природного середовища Сумської області на 2016-2018 роки, розглянули проект рішення «Про внесення змін до програми охорони навколишнього природного середовища Сумської області на 2016-2018 роки», заслухали інформації про хід виконання Регіональної програми розвитку водного господарства та екологічного оздоровлення басейну річки Дніпро на період до 2021 року та зміни до комплексної програми поводження з відходами у Сумській області на 2016- 2020 рр. тощо.

Більшість запропонованих проектів були майже одностайно підтримані присутніми. Їх буде винесено на найближчу сесію обласної ради, яка відбудеться 28 квітня.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus