В обласній раді відбувся прийом громадян з особистих питань

Провів захід перший заступник голови обласної ради Анатолій Річкаль. Зі своїми проблемами до нього прийшли двоє жителів Сумщини.

75-річний житель Бурині звернувся до Анатолія Яковича з проханням посприяти у збільшенні пенсійного забезпечення. Для цього перший заступник голови облради запросив спеціалістів із Департаменту соціального захисту населення ОДА та Управління пенсійного фонду України в Сумській області.

Чоловік має статус «Дитина війни», є ветераном праці та має звання «Почесний громадянин міста Буринь», був депутатом Буринської міської ради п’яти скликань. Втім, уважно вивчивши всі документи, представниці соцзахисту та пенсійного фонду зауважили, що згідно із законодавством буринчанину надано всі виплати. Що ж до депутатства, то в даному випадку немає надбавки до пенсії, оскільки Буринь не є містом обласного значення. Стосовно надбавок за звання «Почесний громадянин міста Буринь», то є певне положення, в якому чітко прописані всі пільги, і на пенсійне забезпечення вони не впливають.

Другий відвідувач порушував питання благоустрою міста Суми в частині облаштування дитячих майданчиків.

Працівникам виконавчого апарату дано доручення опрацювати озвучені проблеми та внести пропозиції для їх з’ясування.

Також читайте:

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus