Ukrainian English Polish


Обласний депутат допомагає глухівським освітянам вирішити нагальні проблеми

Андрій Божок відвідав навчальні заклади, що підпорядковані Сумській обласній раді, у Глухові. Директор школи-інтернату Любов Кострова повідомила: майже завершено ремонт їдальні, який розпочався взимку після активного сприяння саме депутата-укропівця. Тоді він допоміг усунути чиновницьку тяганину при проходженні бюджетних коштів, виділених для ремонтних робіт. Наступний крок - придбання морозильної камери для харчоблоку. На фінальній стадії також процес придбання комп'ютерів для класу в медичному училищі.

«Ми жартуємо, що у нас майбутні лікарі займатимуться за комп'ютерами, кращими ніж стоять в мерії. Але це справді буде сучасний комп'ютерний клас», - говорить директор медучилища Ганна Коняєва.

У свою чергу, Андрій Божок коментує: «Чергове питання, яке потребує вирішення, це оновлення меблів у деяких класних кімнатах та облаштування водовідводу. Керівники зазначених закладів налаштовані на співпрацю, тому намагатимемося вирішити порушені питання якомога швидше».

Також читайте:

Нагадуємо суб’єктам декларування про необхідність повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про зміни в майновому стані суб’єкта декларування відповідно до частини 2 статті 52 Закону України «Про запобігання корупції».

З роз’ясненнями Національного агентства з питань запобігання корупції з цього питання можна ознайомитись за посиланням

Відкритий бюджет

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus