Ukrainian English Polish


Депутати планують проаналізувати ефективність використання земельних ресурсів

Про підготовку спеціального засідання комісії з питань ефективного використання земельних ресурсів говорили на зібранні постійної депутатської комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Микола Березін, голова бюджетної комісії, що ініціює це питання, наголошував на необхідності контролю за станом використання природних ресурсів, повноти надходжень відповідних податків до місцевих бюджетів області, аналізу податкового навантаження на 1 га загальної площі земель за видами її цільового призначення.

Головне управління Державної фіскальної служби України у Сумській області, а також голови районних рад спільно з головами районних адміністрацій, міські голови мають надати комісії відповідну інформацію за підсумками 2016 року та 1-го кварталу 2017 року.

Матеріали будуть опрацьовані та обговорені на найближчому засіданні бюджетної комісії.

Нагадуємо суб’єктам декларування про необхідність повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про зміни в майновому стані суб’єкта декларування відповідно до частини 2 статті 52 Закону України «Про запобігання корупції».

З роз’ясненнями Національного агентства з питань запобігання корупції з цього питання можна ознайомитись за посиланням

Відкритий бюджет

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus