Бюджетна комісія погодила виділення коштів на реалізацію Урядової програми «Доступні ліки»

Як відомо, 1 квітня 2017 року в Україні стартувала Урядова програма «Доступні ліки» згідно з якою пацієнти зможуть отримувати ліки від серцево-судинних захворювань, діабету ІІ типу та бронхіальної астми безкоштовно або з незначною доплатою.

Тож, аби погодити зміни у частині субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на відшкодування вартості лікарських засобів, відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва. За інформації директора Департаменту фінансів облдержадміністрації Олени Батраченко, на ці цілі місцевим бюджетам пропонується виділити 14 281 400 гривень.

Після обговорення питання депутати погодили зміни та рекомендували облдержадміністрації опрацювати питання контролю за використанням коштів субвенції та поінформувати про результати постійну комісію.

Також депутати погодили зміни до обласного бюджету у розрізі надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами. Питання будуть винесені на найближчу сесію Сумської обласної ради.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus