Ukrainian English Polish


Шосткинський дитячий колектив «ВИТИНАНКИ» підкорив Білорусь і дякує за допомогу депутату облради

Депутат Сумської обласної ради від Опозиційного блоку Володимир Пилипейко допоміг в організації традиційного Міжнародного конкурсу мистецтв «Зорния кветкi».

З 30 березня до 3 квітня столиця республіки Білорусь місто-герой Мінськ гостинно приймав талановитих дітей з 15 країн світу на традиційному Міжнародному конкурсі мистецтв «Зорния кветкi». Юні виконавці демонстрували свою майстерність у вокальному, інструментальному та хореографічному мистецтві.

Україну вперше на цьому конкурсі представляв «Зразковий художній колектив» - дитяче творче об'єднання «ВИТИНАНКИ» Шосткинського міського центру естетичного виховання, керівник Сергій Романцов.
Протягом 5 днів діти з Сумщини знайомили учасників і гостей конкурсу з народним мистецтвом художньої вирізки з паперу під час роботи виставки і проведення майстер-класу.

За підсумками участі в конкурсі наш колектив нагороджений кубком та дипломом, а діти отримали запрошення на Міжнародні конкурси мистецтв в Чехію, Македонію й Італію.

Юні майстри не тільки гідно представили Шостку, Сумщину й Україну в столиці Білорусі, але і відвідали екскурсії в історичне минуле Мінська.
На думку народного обранця, участь дітей у Міжнародних конкурсах за межами України допомагає самореалізації талановитих майстрів, популяризації дитячо-юнацької творчості, зміцнення дружніх зв'язків, творчих контактів дітей різних країн світу, розширенню і зміцненню міжнародних зв'язків в області культурного обміну.

Батьки вихованців художнього колективу дитячого творчого об'єднання «ВИТИНАНКИ» дякували Володимиру Юрійовичу за допомогу в організації поїздки на конкурс.

Також читайте:

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus