У Сумах стартував Фестиваль військового патріотичного кіно «Позивний Зеніт»

6 квітня у Сумах стартував Фестиваль військового патріотичного кіно «Позивний Зеніт». Це не просто чергова кінопрем’єра, це – документальний фільм про оборону Донецького аеропорту, як його підірвали, яким чином воїни виходили з нього і як допомагали один одному вижити у той момент, коли здавалося б порятунку немає.

Це душевна історія про віру у людяність, про тих, хто побув у полоні і повернувся до нас живими.

На кінопоказі були присутні заступник голови Сумської обласної ради Тетяна Головко і депутат облради Едуард Пінчук. За словами Тетяни Іванівни, про наших захисників ми повинні пам’ятати й знати. Залишитися незламними у доленосній ситуації – це те, що робить людину сильною та додає мужності. Вона зазначила, що дуже вдячна тим воїнам, які ризикуючи своїм життям, стали на захист країни.

Нещодавно, 4 квітня в Києві, де відбулася прес-конференція на тему: «Фестиваль військового патріотичного кіно «Позивний Зеніт» у твоєму місті», снайпер-розвідувальник 79 ОАМБр, кіборг, депутат Сумської обласної ради від Радикальної партії Олега Ляшка Едуард Пінчук наголосив на важливості  перегляду таких патріотичних фільмів для молоді, адже це виховує в підростаючого покоління риси патріотизму та небайдужості за долю рідної держави .

До слова, у публіцистично-документальному циклі стрічок «Позивний Зеніт» представлено понад 70 інтерв’ю з військовослужбовцями Збройних Сил України, масштабно і детально зображена історія сучасної війни в Україні. Всі фільми озвучені музикою українських виконавців, повідомляє www.dsns.gov.ua/ua/.

Останнє оновлення на П'ятниця, 07 квітня 2017, 15:04

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus