Ukrainian English Polish


Обласного депутата відзначили за вагомий внесок у розвиток карате

«Карате — це не тільки спорт, а й життєва філософія», — вважає депутат Сумської обласної ради від Партії «Відродження» Дмитро Кірюхін, який вкотре виступив почесним спонсором відкритого чемпіонату області з кіокушинкай карате.

Масштабні змагання пройшли 1 квітня у місті Ромни та об'єднали спортсменів із 6 команд: Сум, Ромен, Лебедина, Полтави, Лохвиці й Чорнух. Усього за лідерство на ринзі боролися 140 учасників віком від 6 до 17 років.

Оргкомітет чемпіонату вручив Дмитру Кірюхіну подякою за вагомий внесок у розвиток карате. «Уже який рік поспіль цей вид спорту популяризується серед дітей та молоді Роменщини й усієї області — дякуючи саме таким небайдужим людям. Їхня підтримка сьогодні вкрай необхідна юним спортсменам, аби розвиватися і показувати гідні результати», — наголошують організатори змагань.

Також читайте:

Нагадуємо суб’єктам декларування про необхідність повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про зміни в майновому стані суб’єкта декларування відповідно до частини 2 статті 52 Закону України «Про запобігання корупції».

З роз’ясненнями Національного агентства з питань запобігання корупції з цього питання можна ознайомитись за посиланням

Відкритий бюджет

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus