Депутат Сумської обласної ради Едуард Пінчук – гордість Сумщини

Він уже ввійшов в історію України. Він на власному досвіді знає, що таке війна. Він знає правду про те, як проходять будні наших захисників там, на передовій. Він – це снайпер-розвідувальник 79 ОАМБр, кіборг, депутат Сумської обласної ради від Радикальної партії Олега Ляшка Едуард Пінчук.

4 квітня в Києві відбулася прес-конференція на тему: «Фестиваль військового патріотичного кіно «Позивний зеніт» у твоєму місті», куди був запрошений і сумський радикальний депутат. «Такі фільми дуже необхідні. Хоча уже четвертий рік іде війна, але люди почали про це забувати. Забувати цього не можна! Дуже важливе значення мають такі фільми для підростаючого покоління, для нашої нації. Про війну мають знати не тільки з підручників історії, а і з вуст її учасників,» - під час свого вступу наголосив Едуард Пінчук.

Цикл п’яти національних фільмів «Позивний зеніт» – це обличчя передової, обличчя новітньої історії України. У публіцистично- документальному циклі стрічок «Позивний зеніт» кожен глядач впізнає «guy living next door» - свого друга, брата, батька, сина, колегу, чоловіка у маршрутці.

Детальна правда про те, як жили і воювали бійці, нагадає громадянам України, що треба поважати і цінувати військових, котрі охороняють мирне життя. В Сумах «Фестиваль військового патріотичного кіно «Позивний Зеніт» у твоєму місті» стартує 6 квітня. Тож незабаром сумчани зможуть побачити війну такою, якою її побачили жіночі очі, адже над створенням фільму працювали жінки – Анна Мартиненко та Тетяна Кулаковська.

Також читайте:

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus