Костянтин Товстуха, депутат Сумської обласної ради, поспілкувався з резервістами на полігоні

Скільки було упереджених розмов, пліток перед викликом на збори резервістів. Мовляв – прямо в АТО, без пересадок.

«На військовому полігоні поблизу села Стецьківка Сумського району ділова воєнна обстановка. Заняття проводять досвідчені спеціалісти, котрі пройшли випробування в борні з бандформуваннями в зоні АТО, - ділиться спостереженням депутат обласної ради Костянтин Товстуха,- пристрасті вляглися, кожен розуміє своє завдання і знає кінцеву мету навчань. У резервістів напружений військовий робочий день. Одна група займається стрільбами, друга вивчає топографічну справу, третя медицину катастроф…»

«Тут є резервісти майже з кожного підприємства Ямпільщини, з кожної державної установи, закладу, - доповідає депутатові начальник зборів військовий комісар Ямпільського військового комісаріату підполковник Андрій Примаченко,- навколо Ямпільського загону об’єдналися військовозобов’язані з інших районів області. Спочатку були невдоволені. В наметах після квартирного затишку не так зручно відпочивати. Та всі звиклися. Не помітили, як час минув і десятиденна програма зборів добігає кінця».

Перший заступник голови Ямпільської РДА Віталій Бойко, заступник начальника фінуправління РДА Євген Родінка, інші військовозобов’язані району 6 квітня пакуватимуть речі і поїдуть додому. Їм на зміну на полігон прибудуть інші резервісти. 

Також читайте:

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus