Призовники Сумщини відправилися на строкову службу до лав Збройних Сил України

Сьогодні, 5 квітня, в Сумах біля Монументу Слави відбулися урочисті проводи призовників строкової служби до лав Збройних Сил України та Національної Гвардії України. Майбутніх захисників Вітчизни прийшли привітати та сказати напутні слова керівники області та міста, голови РДА та райрад, військові, родичі, духовенство.

Голова обласної ради Володимир Токар, звертаючись до призовників, сказав: «Сьогодні для вас – важливий день. Ви йдете служити і захищати Україну. Не дивлячись на те, що нині наша держава переживає складні часи, ви не стали ховатися, придумувати собі хвороби, а, як справжні чоловіки, станете воїнами. Це означає, що ви з тих людей, кому небайдужа доля України. На щастя, вас не направлять в зону АТО, тому що воювати повинні спеціально навчені люди. Це вже потім, після здобуття військової спеціальності, вже самі вирішуватиме, чи залишатися на військовій службі, чи повертатися додому. Зичу кожному з вас, аби служба пройшла легко, щоб вас зустріли вдома живими і неушкодженими».

Також Володимир Миколайович побажав, аби солдати навчалися азам військової науки і щоб їм довелося брати до рук зброю лише у навчальних цілях.

«Будьте здоровими, служіть із честю і слухайте своїх командирів», - наостанок додав керівник обласного депутатського корпусу.

Цього дня до військових навчальних центрів відправилися 80 новобранців. Далі вони будуть розподілені на службу у військових підрозділах Збройних Сил та Нацгвардії. Представники духовенства благословили та окропили святою водою новобранців на військову службу. 

Після прощання з родичами і друзями на юнаків чекає курс навчання. Згодом вони отримають зброю та складуть присягу на вірність народові України. А далі – вишкіл у військовій частині протягом року-півтора, де вони здобудуть відповідну спеціальність. За цей час чоловіки не тільки набудуть військовий досвід, але й загартують характер.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus