Ukrainian English Polish


У Сумах представники різних конфесій спільно молилися за встановлення миру в державі

2 квітня у Сумах, як і в інших міста України, за зверненням членів Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій проведена спільна молитва представників різних конфесій.

Участь у заході взяв перший заступник голови обласної ради Анатолій Річкаль. Він подякував присутнім за те, що у складні для країни часи люди прийшли у свій вихідний день, аби приєднатися до Всеукраїнської акції спільного конфесійного молебню за встановлення миру в державі.

«З початку проведення АТО на Донбасі загинули біля 2 тисяч мирних жителів, - наголосив Анатолій Річкаль, - близько трьохсот тисяч отримали поранення. Майже два мільйони покинули свої домівки. Під час збройного конфлікту в Україні загинуло 2,6 тисячі військовослужбовців, з них 2,2 тисячі – представники Збройних Сил України. Ми бачимо, скільки горя принесла війна, яка триває три роки. Тому ми повинні і в молитві, і в добрих справах бути разом. Сподіваюся, що нашу спільну молитву, яка поєднала представників різних обрядів у єдиному проханні миру, почує Господь і даруватиме Україні мирне і спокійне життя».

Першої неділі квітня на площі Незалежності у Сумах жителі та гості міста молилися за звільнення полонених і в’язнів, які за вірність Україні позбавлені окупантами свободи, за мирних мешканців Донбасу і Криму, які страждають від війни та окупації, за вимушених переселенців та біженців, які полишили рідні оселі, рятуючи своє життя.

Голова обласної ради Володимир Токар 16 червня підписав розпорядження про скликання 14 сесії обласної ради сьомого скликання. Пленарне засідання розпочнеться о 10 годині ранку 7 липня у приміщенні адмінбудівлі облради.

Детальніше...

Нагадуємо суб’єктам декларування про необхідність повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про зміни в майновому стані суб’єкта декларування відповідно до частини 2 статті 52 Закону України «Про запобігання корупції».

З роз’ясненнями Національного агентства з питань запобігання корупції з цього питання можна ознайомитись за посиланням

Відкритий бюджет

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus