У Сумах представники різних конфесій спільно молилися за встановлення миру в державі

2 квітня у Сумах, як і в інших міста України, за зверненням членів Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій проведена спільна молитва представників різних конфесій.

Участь у заході взяв перший заступник голови обласної ради Анатолій Річкаль. Він подякував присутнім за те, що у складні для країни часи люди прийшли у свій вихідний день, аби приєднатися до Всеукраїнської акції спільного конфесійного молебню за встановлення миру в державі.

«З початку проведення АТО на Донбасі загинули біля 2 тисяч мирних жителів, - наголосив Анатолій Річкаль, - близько трьохсот тисяч отримали поранення. Майже два мільйони покинули свої домівки. Під час збройного конфлікту в Україні загинуло 2,6 тисячі військовослужбовців, з них 2,2 тисячі – представники Збройних Сил України. Ми бачимо, скільки горя принесла війна, яка триває три роки. Тому ми повинні і в молитві, і в добрих справах бути разом. Сподіваюся, що нашу спільну молитву, яка поєднала представників різних обрядів у єдиному проханні миру, почує Господь і даруватиме Україні мирне і спокійне життя».

Першої неділі квітня на площі Незалежності у Сумах жителі та гості міста молилися за звільнення полонених і в’язнів, які за вірність Україні позбавлені окупантами свободи, за мирних мешканців Донбасу і Криму, які страждають від війни та окупації, за вимушених переселенців та біженців, які полишили рідні оселі, рятуючи своє життя.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus