Ukrainian English Polish


«Ангела добра» вручено ПСП «Комишанське», яке очолює депутат обласної ради Володимир Зубко

У колонній залі Київської міської державної адміністрації відбулась урочиста церемонія нагородження переможців Національного конкурсу «Благодійна Україна–2016». Вп`яте найкращі з найкращих благодійників були удостоєні нагороди «Ангел добра».

Загалом до організаційного комітету було подано 744 заявки в 22 номінаціях. До 66 лауреатів ввійшло і приватне сільськогосподарське підприємство «Комишанське» з Охтирського району з проектом «Здоров’я дитини - понад усе!». У номінації «Благодійність малого бізнесу» підприємство визнано кращим! Нагороду з рук голови Державної регуляторної служби Ксенії Ляпіної отримала представник аграрія Алла Мірошниченко.

Сумська обласна та Охтирська районна ради вітають керівника підприємства, депутата обласної ради Володимира Зубка з перемогою в конкурсі.

Шановний Володимире Івановичу, дякуємо Вам і Вашим колегам за добрі справи та активну громадянську позицію. Переконані, що спільними зусиллями ми суттєво сприятимемо розбудові нашого краю.

Також читайте:

Останнє оновлення на Понеділок, 03 квітня 2017, 08:45

Нагадуємо суб’єктам декларування про необхідність повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про зміни в майновому стані суб’єкта декларування відповідно до частини 2 статті 52 Закону України «Про запобігання корупції».

З роз’ясненнями Національного агентства з питань запобігання корупції з цього питання можна ознайомитись за посиланням

Відкритий бюджет

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus