Анатолій Річкаль нагородив кращих спортсменів Сумщини

Уже 11 років поспіль у Сумах обирають достойних спортсменів та вітають їх на щорічній церемонії «Спортивна особистість Сумщини».

Це не просто свято для кращих представників фізичної культури, а й підбиття підсумків минулого спортивного року за рішенням громадських спортивних організацій: обласного відділення НОК України, громадської ради з питань фізичної культури та спорту, федерацій з виду спорту та спортивних журналістів.

Цього року захід був проведений у приміщенні Сумського Національного аграрного університету. На церемонії нагородження спортивної еліти Сумщини був присутній перший заступник голови Анатолій Річкаль та депутати Сумської обласної ради.

За словами Анатолія Яковича, за здоровою нацією – майбутнє Сумщини, тож очільники області повинні докладати максимум зусиль для розвитку спорту та підтримки спортсменів. «За результатами минулого року Сумська область посіла перше місце в Україні в неолімпійських і п’яте в олімпійських видах спорту. Всі ми розуміємо, що лише за здоровим суспільством майбутнє. Тому депутатський корпус намагається підтримувати всі починання, направлені на здоровий спосіб життя. А це виділення коштів на добудову гуртожитку під спортивний інтернат, відродження ДЮСШ, прийняття турнірів високого рівня. У цьому році планується відкриття Центру олімпійської підготовки з легкої атлетики на базі легкоатлетичного манежу СумДУ. Ми і надалі будемо робити все можливе, щоб до занять фізкультурою і спортом залучити якомога більше школярів та молоді», - наголосив перший заступник очільника обласного парламенту.

Анатолій Річкаль додав, що пишається видатними спортсменами-земляками, серед яких Володимир Голубничий, Олександр Шапаренко, Олена Петрова, Валя та Віта Семеренки, Тарас Шелестюк та інші. І наголосив, що нинішнє свято покликане сприяти відродженню масового фізкультурного руху, утверджувати здоровий спосіб життя. Тож саме сьогодні будуть визначені і нагороджені кращі з кращих.

Він подякував спортсменам і тренерам за нелегкий труд, побажав їм здоров’я, наснаги, терпіння, миру та вручив відзнаки найдостойнішим представникам фізичної культури у Сумській області.

У номінації «Краща спортсменка з олімпійських видів спорту» почесне третє місце зайняла учасниця Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро Оксана Шкурат. За друге місце в рейтингу нагородили майстра спорту міжнародного класу з біатлону Юлію Журавок, перемогу якої важко уявити без КЗ СОР «Регіональний центр розвитку зимових видів спорту».

Перше місце у номінації «Краща спортсменка з олімпійських видів спорту» зайняла майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, учасниця Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро Інна Кашина. Також перший заступник голови облради вручив відзнаки в номінації «Кращий спортсмен з олімпійських видів спорту». Третє місце отримав майстер спорту з легкої атлетики Володимир Супрун, який у минулому році став 6 на чемпіонаті Європи. За друге місце у номінації народу здобув представник федерації дзюдо та обласної школи вищої спортивної майстерності, майстер спорту міжнародного класу Артем Хомула. Переможцем у вищезгаданій номінації третій рік поспіль став майстер спорту України міжнародного класу Віталій Бутрим. 

Останнє оновлення на П'ятниця, 31 березня 2017, 11:18

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus